kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 28-07-2018, 11:01
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

ja ostatnio jadam wyłącznie zdrowe rzeczy. zresztą zdecydowałam się na dietę pudełkową Optimal Fit z krakowa, dzięki której w końcu jadam zdrowe i regularne posiłki. Udało mi się nawet zrucić kilka zbędnych kilogramów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 28-07-2018, 11:29
magdalenqa's Avatar
magdalenqa magdalenqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Katowice
Posty: 3
Domyślnie

moje ulibione śniadanie to omlet i kawa ale juz nie piję kawy i bardzo mi podoba yerba bo oczyszcza i odżywia mój organizm
__________________
http://mocyerbamate.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 30-07-2018, 09:48
marnix marnix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 10
Domyślnie

Generalnie sporo ciekawych przykładów nie tylko zdrowych śniadań, ale także obiadów i kolacji na stronie Adamed.Expert znalazłam. Okazuje się, ze do tej pory jadłam w 70% nie zdrowo, ale lepiej pozniej niz wcale zmieniac nawyki zywieniowe, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 31-07-2018, 11:42
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

U nas dzisiaj rodzinny piknik, więc były kanapki, owoce, chociaż w wygodniejszej formie w terenie, bo musy owocowe, tymbark ma takie 100% owoców. Pełnoziarniste ciastka, dodają energii Do tego woda do picia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 03-08-2018, 14:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja często kombinuję z nabiałem, bo po zwykłym mleku nie czuję się najlepiej. Ostatnio wpadłam na mleko ryżowe: https://zakreconysloik.com.pl/mleko-ryzowe I po nim czuję, że mam więcej energii, a na dodatek dowiedziałam się, że chroni ono skórę przed promieniami słonecznymi, co obecnie jest na wagę złota!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 07-08-2018, 08:52
Antoska55 Antoska55 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 46
Domyślnie

U mnie to bywa z tym różnie. Czasami lubie zjesc sobie takie typowe angielskie, tluste sniadanie Czesto tez pieke ciasta, mam do pomocy blog https://www.sklep.savpol.pl/blog/bar...-stosowac.html i czesto korzystam zich porad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 08-08-2018, 13:09
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Śniadanie jako najważniejszy posiłek dnia musi być zdrowe, pożywne i sycące. Owsianka najlepiej według mnie spełnia te funkcje: https://www.nakednoyz.com/owsianka-d...warto-ja-jesc/ . To świetne źródło energii oraz białka, a owsianka jest też zbawienna dla naszego układu pokarmowego, zawiera w sobie dużo błonnika i aminokwasów. Samo zdrowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 16-08-2018, 05:02
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też lubię owsianki na śniadanie. Ale nie jem ich zbyt często.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 20-08-2018, 14:42
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ogarnij sobie jeszcze oferty marketów, bo tam najszybciej i najłatwiej dostać produkty na zdrowe śniadanie czy obiad. Teraz jest gazetka biedronka ważna od dziś. Jak sobie przejrzysz to pewnie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ceny są różne dlatego dobrze jest zobaczyć kilka miejsc i dopiero coś wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 22-08-2018, 10:36
SySero Mężczyzna SySero is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja na śniadanie prawie codziennie jem owsiankę... nie mogę zacząć dobrze dnia bez niej!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.