kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #911  
Stary 20-09-2020, 19:39
tosia66 tosia66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja postawiłam na programowanie aplikacji. Sprawdzamy i testujemy użyteczność stron mobilnych, dbamy o parametry techniczne i pilnujemy, żeby apki podobały się i generowały ruch. Bardzo fajna i prężnie rozwijająca się gałęź IT.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #912  
Stary 21-09-2020, 07:55
Pat D. Pat D. is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 20
Domyślnie Opakowania dla e-commerce

Jeśli chcesz prowadzić sklep internetowy, warto zadbać o opakowania. To bardzo ważna kwestia, na którą klienci zwracają uwagę coraz częściej. Dzisiaj liczy się ekologia i dobry projekt. Opakowania dla e-commerce mają realny wpływ na zyski. Ciekawe artykuły na ten temat znajdują się tutaj: https://www.strategic-packaging.com/pl/tag/e-commerce Opakowanie musi być także bezpieczne dla przesyłki, w branży opakowań trendy stale się zmieniają i warto je śledzić na bieżąco. Dobre opakowanie jest przecież wizytówką firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #913  
Stary 21-09-2020, 08:57
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Dzień dobry, wg mnie warto zainwestować w torby ekologiczne z logo firmy! Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #914  
Stary 21-09-2020, 09:05
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Można też zainwestować w np.: pufy reklamowe lub poduchy reklamowe, to też jest bardzo interesujące rozwiązanie. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #915  
Stary 21-09-2020, 12:02
karolmis12 Mężczyzna karolmis12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 69
Domyślnie

Teraz jest ogromny problem jeśli chodzi o konkurencję. Małe firmy nie mają szans przebicia. Ja polecam firmę https://niszczenie-konkurencji.com/ która właśnie pomaga zwalczać konkurencję i pomaga wybić się i stać się liderem w swojej branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #916  
Stary 22-09-2020, 13:26
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

We własnym biznesie ważna jest też reklama, na jaką formę stawiacie? Bo ja się zastanawiam, tutaj https://www.oto-praca.pl/branzach-najlepiej-reklamowe/ właśnie czytam o bannerach reklamowych na zewnętrznych powierzchniach. Czy ktoś z was się może tak reklamuje? Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #917  
Stary 23-09-2020, 17:36
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Na pewno już na samym początku warto postawić na sprawne i innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest z pewnością chmura obliczeniowa. I tutaj nie brakuje firm działających w tym zakresie. Od siebie jednak mogę polecić wam https://cloudferro.com/ ponieważ sama z nimi współpracuję od bardzo długiego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #918  
Stary 25-09-2020, 16:47
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

To co jest ważne jeśli chodzi o kwestie biznesowe to przede wszystkim stabilność. Dla wielu osób niekiedy niewiele potrzeba aby móc czuć się swobodnie. Nawet głupie zszywacze, po jednym na każdym biurko pozwala na zachowanie rytmu pracy i posiadania swojej konkretnej przestrzeni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #919  
Stary 25-09-2020, 21:48
Marcelaa Marcelaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 44
Domyślnie

Zależy jaki biznes, ale na pewno trzeba pomyśleć o wyposażeniu. My będziemy mieć firmę stolarską, dlatego szukam używanych maszyn od obróbki drewna. Wiem, że firma Sigern oferuje takie maszyny. Wolę kupić używane, bo są znacznie tańsze od tych nowych, a na początek lepiej nie szaleć z kosztami, bo nie wiadomo jak potoczą się losy firmy. Znacie jeszcze jakąś firmę, która sprzedaje używane meble ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #920  
Stary 27-09-2020, 21:39
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

ja bym się nie bawiła w takie rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.