kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-12-2017, 14:37
rycząca40 rycząca40 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 30
Domyślnie studia a rodzina

zapisałam się na Marketing studia podyplomowe kraków mój mąż również zastanawiamy się czy nie odbije się to na dzieciach, niemniej jednak wpłynie bardzo na rozwój naszej firmy.... co myslicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-12-2017, 22:22
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

jak nauczyciele będą wyrozumiali to na lajcie studia zdasz. Znajoma mając trójkę maluchów chodziła tutaj http://handlowa.eu/pl/kierunki/studi...rekreacja/opis i powiem Ci zero problemów, wszystko godziła,wiadomo czasem choroba dzieciaków i milion innych spraw, ale nauczyciele są wyrozumiali, życiowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-09-2018, 13:44
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Moim zdaniem nie masz się co zastanawiać, gdyż są to przecież tylko studia podyplomowe i realizowane weekendami, więc jakoś dacie radę Wiele też zależy czy razem idziecie na ten sam kierunek, gdyż może uda się tak, że będziecie się mijali zajęciami i będzie miał kto zostać z dzieciakami Studia przecież realizowane są co dwa tygodnie, przynajmniej w przypadku e-marketingu, o którym mowa tutaj http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing . Wybieram się na nie od tego semestru i nawet nie boje się - to przecież tylko rok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-09-2018, 06:55
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Wydaje mi się, że da się to pogodzić- wszystko zależy od tego jakiego masz partnera. Koleżanka ma dziecko, zrobiła studia magisterskie na WSB i dała radę. Na pewno było jej ciężko ale co zrobić, to było również jej marzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-09-2018, 12:17
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Dlaczego by nie? Bez poświęcenia nie ma rozwoju, a w takich przypadkach ważne jest wsparcie całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-09-2018, 13:08
dilom's Avatar
dilom Mężczyzna dilom is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Dzięki wielkie za sprawdzone info w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda
__________________
Każdy może wykonać swoja pracę nawet najcięższą w ciągu jednego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-10-2018, 16:11
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Podczas studiów warto korzystać z różnych pomocy aby wiecej czasu mieć na spotkania z rodziną, jak wiadomo podczas pisania pracy magisterskiej najwiecej czasu zajmują badania i zliczanie wyników, bardzo dobrze może za was wykonać to firma http://statystyka-ankieta.pl Ja własnie na to postawiłam podczas studiowania, i gdy inni z poprawkami musieli biegac do promotorki ja pojechalam do rodziców
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-10-2018, 16:05
tyder tyder is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

hm, no sprawa nie jest łatwa ale wszystko da się pogodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-10-2018, 14:54
holde holde is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

zastanawiam się nad tym czy jest to możliwe do pogodzenia :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-02-2019, 09:43
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Studia można pogodzić z rodziną. Dobrym przykładem jest koleżanka - nauczycielka, która robiła podyplomówkę na uczelni http://pcud.edu.pl/ . Zajęcia były w formie weekendowej, zresztą mówiła że bardzo ciekawe, a program mocno rozbudowany. Dobre miejsce na edukację dla kadry nauczycielskiej, pedagogicznej i psychologicznej. Może ktoś zainteresuje oferta edukacyjna tej placówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.