kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-08-2020, 07:58
sakro sakro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie półbuty na słupku?!?

Jak wygląda tego rodzaju obuwie? Udało mi się znaleźć taką niecodzienną (przynajmniej dla mnie) kategorię w jednym sklepie z butami. Rzecz w tym, że albo coś im się popsuło, albo aktualnie wszystko wyprzedali - bo żadnych półbutów z słupkiem na https://simen.pl/ nie udało mi się obejrzeć.
Nie śledzę mody i trendów na tyle ściśle, żeby wiedzieć jak wyglądają poszczególne odmiany butów. To chodzi o jakiś cienki obcas, a może coś zupełnie innego

Ostatnio edytowane przez sakro : 07-09-2020 o 07:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-10-2022, 12:41
Karolina79 Karolina79 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 122
Domyślnie

Dla mnie idealne półbuty to botki. Botki możesz kupić na jesień, zimę czy na wiosnę są to buty bardzo uniwersalne pasujące do każdej stylizacji. jeśli chcesz kupić fajne botki to polecam https://aleebuty.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-10-2022, 18:02
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Na ten sezon zamówiłam sobie botki z Saway i jestem z nich mega zadowolona. Stabilne, dobrze wyprofilowane, lekkie i miękkie w środku. i pasują do różnych stylizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-10-2022, 13:03
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Na ten sezon zamówiłam sobie botki z Saway i jestem z nich mega zadowolona. Stabilne, dobrze wyprofilowane, lekkie i miękkie w środku. i pasują do różnych stylizacji

Też mam kilka par z Saway i uwielbiam ich buty! Porządna jakość, staranne i estetyczne wykonanie, buty posłużą mi przez kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-11-2022, 07:10
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego butiku Luisa w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w bardzo dobrych cenach, najnowszych kolekcji i dostępności takich marek jak Luisa Cerano, Baldinini, Cambio i wiele innych. Zajrzyjcie tutaj https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ również w Bydgoszczy jesteśmy stacjonarnie i zapewniamy wsparcie ze strony profesjonalnej stylistki. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.