kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #421  
Stary 08-06-2018, 14:43
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ajj zdecydowanie dom według mnie sama mam i uważam,że dom jest lepszy od mieszkania. Ja mam dom energooszczędny z fajnymi instalacjami, np. takimi http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne i one są super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #422  
Stary 15-06-2018, 08:40
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Moim zdaniem dom jest dużo lepszy od mieszkania, ponieważ jest większa swoboda. My przeprowadziliśmy się niedawno na swoje i do przeprowadzki zatrudniliśmy firmę transportową Wiki z Warszawy. Wszystko pomogli nam przewieźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #423  
Stary 18-06-2018, 15:54
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Coś w tym jest, ale każdy ma inne oczekiwania, w przeciwnym razie wszyscy mieszkaliby w blokach. Jeśli chodzi o budowę domu, to dobra firma budowlana to połowa sukcesu. Mi znajomi polecili nam firmę FACHMAN z Dębicy ( mają też oddział w Mielcu i Rzeszowie). Bez nich chyba byśmy sobie nie poradzili. Oni zajęli się wszystkim od projektu a nawet warunków zabudowy do wykończenia wnętrz pod klucz. Wszystko w terminie i rzetelnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #424  
Stary 19-06-2018, 08:39
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Jak najbardziej własny domek na obrzeżach! U mnie już robota wre. Wprowadziłam maszyny budowlane i się dzieje. Nie zamieniłabym własnego domku, według swoich marzeń na mieszkanie od dewelopera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #425  
Stary 25-06-2018, 15:22
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Dom, bezdyskusyjnie! Domy w Walandowie są fajne. To niesamowicie piękna i ciekawa okolica, idealna dla osób, które chcą jednocześnie robić karierę, a także założyć rodzinę. Na stronie http://www.ventana.pl/ jest mnóstwo ofert domków w tej okolicy. Fajne jest to, że jest blisko do stolicy, ale nie trzeba tam jechać, żeby np. zrobić zakupy, ponieważ markety znajdują się również w okolicy! Dodatkowo jest czyste powietrze i naprawdę przyjemna, sąsiedzka atmosfera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #426  
Stary 26-06-2018, 11:52
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 591
Domyślnie

Ja nie przepadam ani za pracami ogrodowymi ani za wylegiwaniem się na trawce, jestem alergikiem i zieleń kojarzy mi się przeważnie z tabletkami na alergię stąd może wolę bardziej mieszkanie, wygodne, jasne ustawne takie jak te na Wilanowie budowane przez Atal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #427  
Stary 26-06-2018, 19:42
Remisław Mężczyzna Remisław is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 17
Domyślnie

Ogród to bardzo wazna czesc kazdego domu. Nie wiem jak Wy, ale ja spedzam w nim bardzo duzo czasu, zwlaszcza w takim okresie jak teraz. Gdy pogoda sprzyja paleniu grilla. Dlatego polecam Wam serdecznie http://zielonesalony.pl/pielegnacja-ogrodow/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #428  
Stary 27-06-2018, 09:43
kokilka78 kokilka78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 6
Domyślnie

Zdecydowanie wolałabym mieć dom, ale niestety możliwości pozwalał tylko na mieszkanie. I choć wiem, że dom to więcej zobowiązań, więcej obowiązków i pracy to jednak zawsze marzyłam o tym, żeby wyprowadzić się z bloku. Póki co jeszcze się to nie stało, ale może za kilka lat... Nigdy nic nie wiadomo i cały czas mam nadzieję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #429  
Stary 28-06-2018, 18:54
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Niedawno skorzystałem z pomocy firmy http://ogrodyhortus.com.pl/projektowanie-ogrodow-lodz/ , chciałbym ich Wam polecic, poniewaz jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Specjalizuja sie w projektowaniu i aranzacji ogrodów, Wszystko na najwyzszym poziomie. Polecam serdecznie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #430  
Stary 28-06-2018, 23:04
ciekawy Mężczyzna ciekawy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 2
Domyślnie

Tylko mieszkanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.