kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 29-05-2019, 20:16
imperiumd imperiumd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie ...

ZDECYDOWANIE każdy wymiar.
__________________
drewniana skrzynka na klucze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 05-06-2019, 09:21
Adeptka Adeptka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 14
Domyślnie

Ja chcę wybrać bankiet, ale nie jestem pewna, jakie menu. Każdy szef kuchni ma swoje widzimisię i boję się, że to, co wybiorę nie posmakuje każdemu. Znalazłam np. przykładowe menu bankietowe, ale totalnie nie wiem co wybrać :c
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 05-06-2019, 13:37
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie

To przecież zależy o tego co wam się podoba i jak Wy się będziecie czuli. To jest wasz dzień i zorganizujcie go tak, żeby był najlepszym dniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 18-06-2019, 14:43
paulinaaa paulinaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 23
Domyślnie

Ja nie przepadam za wielkimi weselami. Do tej pory im mniejsza impreza tym lepiej się bawiłam. Ale jeśli ktoś ma wielką rodzinę albo zawsze chciał zrobić mega wystawne wesele, to jestem w stanie to zrozumieć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-06-2019, 22:05
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

To już tak naprawdę zależy od tego jak będzie wygodniej dla nas, nie każdy lubi jakieś wystawne wesela, a takie spotkania w mniejszym gronie bywają nawet dużo bardziej przyjemniejsze. Ja tylko ze swojej strony mogę powiedzieć, że niezależnie od miejsca to nie może zabraknąć konfetti i najróżniejszych balonów z https://godanparty.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 03-07-2019, 08:26
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Wszystko zależy od Waszego podejścia do tematu, ale również budżetu oraz ilości gości. Na pewno na takie wydarzenia bardzo ważna jest odpowiednia organizacja oraz wyposażenie i catering, aby każdy mógł wyjść syty i w dobrym humorze. Dlatego jeśli potrzebujecie wynająć w Gdańsku m.in sztućce, naczynia, obrusy, bar itd. to polecam odwiedzić stronę firmy http://www.stereocatering.pl/wypozyczalnia która tym się właśnie zajmuje i co ważne gwarantuje bardzo dobre ceny oraz profesjonalizm w swojej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 10-07-2019, 12:06
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Nie ma to jak tradycyjne polskie wesele. Można je sobie wtedy zrobić, tak jak się chce, bez żadnego problemu uda się wybrać atrakcje też na nie. Jeśli chodzi o miejsce to Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą mnie zaciekawił. W ładnej okolicy, ale też wystrój sali mi się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 24-06-2021, 11:02
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja planując swój ślub od razu wiedziałam, że w grę wchodzi jedynie bankiet, dlatego znalazłam świetną salę bankietową we Wrocławiu. Goście nie byli wcale zdziwieni, wszystko wyglądało naprawdę świetnie i tak jak sobie wymarzyłam. Nie każdy lubi głośne imprezy w stylu disco.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.