kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 25-06-2019, 12:39
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 101
Domyślnie

Kupiłam sobie czarny bez do picia https://www.doz.pl/apteka/p133208-ZI...bez_sok_500_ml niby gorąco a mnie i tak coś połamało, nie wiem czy to od klimy czy od czego ale kicham ciągle i kiepso się czuje, mam nadzieję ze ten sok mnie postawi na nogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 25-06-2019, 22:01
Ida02 Ida02 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja nigdy nie korzystałam z żadnych suplementów i uważam, że są one zbędne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 26-06-2019, 10:13
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Suplementacja jest bardzo ważna. Ważne jest też to, aby wiedzieć, skąd pochodzą suplementy i co dokładnie jest w ich składzie. Stuprocentowo naturalne suplementy znajdziecie na przykład w ofercie firmy Laventi: https://www.laventi.pl/. Polecam się rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 27-06-2019, 22:27
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Wiadomo, że organizm trzeba wspomagać. Teraz bardzo łatwo nabawić się niedoborów witamin przez co można czuc sie źle i słabo. Ja od 3 tygodni zazywam geriamoc - to świetny suplement witaminowy dla dorosłych. Jedna tabletak zapewnia pokrycie dzienniego zapotrzebowania na witaminy u dorosłego człowieka. Geriamoc można kupić w każdej aptece bez recepty i co najważniejsze - jest w super cenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 03-07-2019, 09:28
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja myślę, że suplementacja to dość istotna kwestia dla naszego zdrowia. Sama biorę płynne żelazo, aby uzupełnić jego niedobory. Z resztą, zauważyłam, że dzięki niemu czuję się znacznie lepiej, jestem mniej zmęczona i bardziej wypoczęta. Rzadziej boli mnie też głowa i znacznie łatwiej jest mi się skupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 07-07-2019, 21:52
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

Na co to geriamoc pomaga? Czy to się nada dla osoby osłabionej po długim pobycie w szpitalu? Bo już nie ma pomysłu jak jej pomóc w powrocie do zdrowia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 12-07-2019, 13:13
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

A ja mam problem z wirusem hpv i żeby jakoś wspomóc organizm w walce z nim kupiłam żel papilocare https://www.papilocare.com/ który wspomaga leczenie tych zmian i działa też profilaktycznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 15-07-2019, 08:05
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Moim zdaniem wspomaganie organizmu i stosowanie różnych suplementów diety jest niezwykle ważne. Sama ostatnio trafiłam na suplement diety S8 i teraz dużo bardziej wolę go kupić niż zwykły energetyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 19-09-2019, 21:06
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

czulam że cos mnie połamało i kupiłam sobie sambucol strong. W zeszlym roku kilka razy ten syrop pilam przy przeziebieniu, pomaga szybciej dojść do siebie jak dopadniei jakiś wirus. Dużo czytałam na temat właściwości czarnego bzu i dużo badań potwierdza jego dobre dzialanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 22-09-2019, 21:26
Beata25 Beata25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Znalazłam Preparaty medycyny naturalnej na Ceneo, w korzystnych cenach. Dzięki temu jesienne przesilenie nie jest mi straszne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.