kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 16-06-2021, 17:01
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Myślę, że najbezpieczniej to jest zachować formę dzięki aktywności fizycznej. Na przykład zorganizować sobie siłownię domową, kupując sprzęt do siłowni w K-Sport https://www.k-sport.com.pl/ Co swoje, to swoje. Nikt nie zamknie nam domowej siłowni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 22-06-2021, 18:35
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja słyszałam, że syrop z mniszka jest bardzo dobry na odchudzanie. Przyspiesza metabolizm i wspomaga wchłanianie tłuszczu. Zobacz sobie syrop z mniszka lekarskiego jak zrobić. Może ci się ten przepis przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 10-07-2021, 13:25
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W mojej opinii Catering dietetyczny to super opcja dla osób, które szukają optymalnej opcji dla siebie. Czasem zapłacić te 10zł więcej za catering, ale mieć pewność, że posiłki są zdrowe i świeże. Ja osobiście zdecydowanie polecam sprawdzić Mój Catering u których znajdziecie na przykład dietę wege, optymalną, czy ketogeniczną. Jakim miałam do czynienia. A gdybyście mieli jakie pytania odnośnie diety, to zawsze możecie się z nimi skontaktować i wrócić do optymalnej formy niezależnie od wieku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 27-07-2021, 16:50
miskafit miskafit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 15
Domyślnie

odchudzanie to temat rzeka...
_____________
polecam: catering dietetyczny Sopot
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 16-08-2021, 09:03
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domyślnie

Myślę, że każdy, kto potrzebuje wspomagaczy na pewno znajdzie dla siebie odpowiednie w sklepie ze sterydami https://esterydy.pl/. Moi znajomi z niego korzystają i są bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 17-08-2021, 12:27
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

U mnie sprawdza się opcja z cateringiem. Zdecydowałam się na Wygodnądietę. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jedzonko jest smaczne, zdrowe, świeże i kolorowe. Zawsze gdy zgłodnieję mam coś pełnowartościwoego do zjedzenia pod ręką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 17-08-2021, 15:12
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Moim zdaniem odchudzać się to trzeba z głową. To nie jest taka prosta sprawa i trzeba jak najbardziej mieć w tym jakieś pojęcie. Ja skorzystałam z cateringu dietetycznego wygodnadieta tam w pomocy przyszedł mi dietetyk i dobrał odpowiednią dietę dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 18-08-2021, 16:02
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Wiecie co, uważam, ze do każdej redukcji wagi trzeba się odpowiednio przygotować i podejść do tego z głową. Szczególnie, jeżeli dieta ma dotyczysz naszego dziecka. Najlepiej skontaktować się z dietetykiem klinicznym np. https://perfekcyjnalinia.pl/dietetyk...ia-dietetyczna który ma doświadczenie w tego typu przypadkach. Na własną rękę nie radze tego robić, ponieważ możecie tylko wyrządzić krzywdę swoim maluchom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 15-09-2021, 19:32
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Ja od zawsze uważam, że odchudzanie powinno być bezpieczne i zawsze odbywać się pod okiem specjalistów. Dlatego razem z siostrą wysłałyśmy moją mamę na wczasy odchudzające, organizowane przez Instytut Zdrowia Sofra w Karpaczu https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/ Wierzcie lub nie, ale mam wróciła kompletnie odmieniona, zadowolona i wypoczęta. A jakie widoki! Nawet same zdjęcia zapierają dech w piersiach! My, polecamy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 17-09-2021, 04:31
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Zgadzam się bezpieczne odchudzanie powinno być pod okiem specjalistów. Dlatego warto skorzystać z tej propozycji https://www.provitao.pl/page/strona_glowna W tym centum znajdziecie kompleksową oraz profesjonalną opiekę i dietoterapię.
Na stronie znajdują się dane kontaktowe, cenniki i inne wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.