kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-05-2015, 17:33
torebkadamska torebkadamska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie wpadka

Najgorzej jest nie trafić z prezentem. Ostatnio mój chłopak miał urodziny... Ależ się nawymyślałam. Impreza- niespodzianka... dowiedział się. Boxerki- trochę nie ten rozmiar. No i milion gazet z datą jego yrodzin... poszły od razu w kąt. Już mi się odechciało...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-06-2015, 22:52
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Nie rozumiem sensu kupowana tych gazet ale ok... Jak dla mnie takie kombinowanie nie ma sensu. faceci są raczej prości więc zakup prezentu nie jest trudny. prezent ma być prosty i związany z zainteresowaniami delikwenta :P Mój np oszalałby jakbym mu kupiła bilety na rajd polski z https://www.tiketto.pl/?category=10 Chyba tak zrobię bo rajd jest w lipcu a on ma urodziny w sierpniu - najwyżej dostanie prezent wcześniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-06-2015, 15:24
karolalola karolalola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zgadzam sie z lilka91, ja zawsze robie tak, że jeśli mi mówi, że np coś chce to ja sobie to zapisuję z tyłu w notesie(mam już całą kartke )Dzięki temu wiem, że jest zawsze zadowolony. On przez to, że nie słucha to czasem kupuje mi rzeczy, których nie potrzebuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-07-2015, 12:32
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Wiele zależy od Waszych funduszy. Ile możecie przeznaczyć pieniędzy na taki prezent. Moim zdaniem warto byłoby zastanowić się nad czymś niematerialnym. Powiem Wam,ze najbardziej cieszą prezenty, które zostawiają wspomnienia. W Polsce można wykupić na przykład loty balonem. W większych miastach. My lecieliśmy z mężem na naszą rocznicę z Krakowa. Poczytajcie sobie:
http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem

Na początku zastanawiałam sie nad tym aby wykupić nam lot jedynie we dwoje ale postanowiliśmy trochę zaoszczędzić i wykupiliśmy lot w grupie ( tak jest o wiele taniej). I tak było bardzo fajnie. Widoki Krakowa z góry niesamowite. Pamiętam,ze tego dnia była rownież bardzo dobra widoczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-08-2015, 20:29
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Może zajrzyj do tego sklepu http://goophone.pl/ bo każdy prawie facet lubi fajne telefony. A tu dostaniesz naprawdę świetne i w bardzo konkurencyjnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-09-2015, 12:19
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Może kup mu dobre karty do gry ? Faceci lubią od czasu do czasu spotkać się w męskim towarzystkie i zagrać partyjkę w pokera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-09-2015, 21:26
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Karty do gry? Teraz jak się spotykają, to grają na konsoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-10-2015, 10:56
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja postanowiłam zainwestować w naukę syna i wyśle go tu http://www.cedoz.pl/index.php/kursy-komputerowe Podnoszenie własnych kwalfikacji , nikomu nie zaszkodziło. A w przyszłości może procentować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-09-2016, 16:32
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

A dziewczyny pamiętacie, że zbliża się Dzień Chłopaka? Macie już jakiś prezent czy dopiero będziecie kupować? Ja myślałam o zestawie do grilla z wygrawerowanym imieniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-09-2016, 16:06
aniaraban aniaraban is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 3
Domyślnie

grill z imieniem? o matko, czego to ludzie nie wymyślą, równie przydatne jak krzesło z imieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.