kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-07-2016, 11:17
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Warto też podkreślić że salon jest to wyjątkowe miejsce w mieszkaniu. To właśnie tam toczy sie tak na prawdę całe życie naszej rodziny. Przyjmujemy tam gości oraz odpoczywamy. Dlatego salon musi być przede wszystkim przytulny. Polecam zajrzeć na https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/u...rzytulny-salon Gdzie znajdziemy masę inspiracji na ten temat i na pewno dzięki temu stworzymy przepiękny salon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-08-2016, 14:50
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

W salonie super sprawdzają się płytki, szczególnie przy ogrzewaniu podłogowym. W necie jest spory wybór, warto wejść i poprzeglądać. Proponuję http://www.paste-group.pl/nasza-oferta porównać ceny przed zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 18-10-2016, 14:32
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

W kwestii podłogi zawsze należy stawiać na jak najwyższą jakość, żeby móc cieszyć się piękną i funkcjonalną podłoga przez długie lata. Ja będę właśnie u siebie w domu wymieniać na podłogi które znalazłam na stronie persecto.pl Są bardzo dobre gatunkowo a i estetyka pierwsza klasa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-10-2016, 09:19
jagger's Avatar
jagger jagger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Płock
Posty: 9
Domyślnie

Dla mnie najwygodniejszym rozwiązaniem jest położenie paneli, ewentualnie parkietu. Dlaczego? Ponieważ płytki dają uczucie chłodu w pomieszczeniu, pomimo zainstalowanego ogrzewania, a nie chciałabym, siedząc w salonie, mieć wrażenie, że jest mi ciągle zimno.
Natomiast materiały będące drewnem lub je imitujące można dopasować praktycznie do każdego koloru ścian i ogólnie wystroju pomieszczenia, jedynym ograniczeniem pozostaje cena jednego panelu lub deski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-10-2016, 14:47
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Mi strasznie podobają się dywany Nie wiem, ale jakoś tak kojarzy mi się to z przytulnym gniazdkiem Myślicie, że dywany na wymiar to dobre wyjście? Znajomi polecają mi ten sklep, ponieważ oferta jest naprawdę korzystna. Sklep profesjonalny i co ważne - rzetelnie podchodzi do zadań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 01-11-2016, 10:34
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Na pewno w takiej sytuacji sprawdzi się podłoga z drewna. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu bo jest ono bardzo praktyczne i jest to opcja na lata. Firma Łąccy http://krajowy.biz/firma,laccypl wykonuje takie podłogi na naprawdę wysokim poziomie. Najlepiej zgłosić się do nich w tej sprawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 13-11-2016, 09:52
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Na pewno fajnie wygląda podłoga z drewna. Myślę, że dobrze się sprawdzi też w salonie. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby odpowiednio ją zabezpieczyć. Tutaj z pomocą przyjdą nam najróżniejsze lakiery. Możecie je kupić na przykład na stronie http://lakiery.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-11-2016, 13:51
frannek4dg frannek4dg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 6
Domyślnie

No albo po prostu kupić panele na podłogę i tyle.
_________________
more

Ostatnio edytowane przez frannek4dg : 29-11-2016 o 22:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 15-11-2016, 12:11
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Hej Ja myślę, że warto zainwestować w podłogę korkową Widziałam bardzo interesującą ofertę tutaj: http://www.wicanders.pl/corkcomfort-podlogi-korkowe. Wiele kolorów i spora różnorodność. Sklep ma ciekawą ofertę i towar bardzo dobrej jakości Podłogi korkowe prezentują się naprawdę pięknie, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-11-2016, 12:59
lara179 lara179 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 9
Domyślnie

Do remontów w Warszawie polecam drabinkę
Z mężem korzystaliśmy z ich usług i mogę polecić z czystym sumieniem - szybko i solidnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.