kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-09-2015, 12:47
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie szkolenia

Witam.
Szukam szkolenia z zarządzania ryzykiem w projekcie. Szukałam trochę w Internecie, ale albo szkolenia były za daleko (jestem z Małopolski), albo były za drogie. Znalazłam jedną odpowiadająca mi firmę: http://pm2pm.pl/, ale nie wiem czy mogę jej zaufać. Pytałam się znajomych - nic nie wiedzą. Może ktoś z Was miał z nią do czynienia? Proszę o rady czym jeszcze mam się kierować przy wyborze takich firm. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-09-2015, 09:20
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A możesz przybliżyć trochę temat? Czym konkretnie jest zarządzanie ryzykiem w projekcie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-09-2015, 14:01
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Też bym jeszcze o tym doczytał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2015, 07:51
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Mnie interesują sale szkoleniowe pod Warszawą bo czeka mnie firmowe szkolenie polecicie coś? Póki co trafiłam na http://windsorhotel.pl/centrum-konferencyjne i rozważam rezerwację w tym hotelu. Ogólnie sale konferencyjne mają duże i dobrze wyposażone. Przy okazji chciałabym zorganizować imprezę dla pracowników po szkoleniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-09-2015, 15:57
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Z zarządzania ryzykiem są też studia podyplomowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-09-2015, 12:40
Voruna Voruna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Tak są takie studia podyplomowe. Jak sądzicie one mogą być przydatne w przyszłej pracy? Ja uważam, że zamiast chodzić na jakieś podyplomówki warto nauczyć się języka. To jest bardziej kluczowa sprawa, która będzie przede wszystkim polegać na tym aby dojść do wprawy w życiu zawodowym. Możemy mieć lepszą szansę awansu z osobą, która języka angielskiego nie będzie umiała we właściwy sposób. Oczywiście to jest tylko moje zdanie i to tylko taka trochę może być głupia sytuacja hihi Ledwo co skończyłam licencjat a miałabym iść na podyplomowe..NOPE :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-09-2015, 12:18
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Smile co to jest zarządzanie ryzykiem:

Zarządzanie ryzykiem jest to podejmowanie decyzji i realizacja działań prowadzących do osiągnięcia przez podmiot akceptowalnego poziomu ryzykaW praktyce zarządzanie ryzykiem utożsamiane jest z procesami diagnozy i sterowania ryzykiem, których celem jest intencjonalne zapewnienie stabilnych wyników finansowych oraz stworzenie uwarunkowań dalszego rozwoju.
W uproszczeniu proces składa się z czterech następujących po sobie etapów:
identyfikacja ryzyka,
pomiar ryzyka,
sterowanie ryzykiem
monitorowanie i kontrola ryzyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-09-2015, 19:19
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja jednak stawiam na szkolenie energetyczne Mój brat zastanawia się nad takim http://www.zawodowe-szkolenia.com/of...a-energetyczne i ma nadzieję że znajdzie dobra pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-10-2015, 17:40
szarus7's Avatar
szarus7 szarus7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

ja ostatnio byłam na kilkudniowym szkoleniu we Wrocławiu, szkolenie polegało na znajdowaniu jak największej ilości potencjalnych klientów do firmy i ich zatrzymywania atrakcyjnymi ofertami, muszę przyznać, że było bardzo ciekawe i kształcące, do tego mieliśmy fajne zakwaterowanie ze strony: http://kwaterydlafirm.pl i muszę przyznać, że szefowie się bardzo postarali, nie dość, że w hotelu było bardzo wygodnie i nie daleko na szkolenie to dodatkowo wiele się nauczyłam, no i zobaczyłam piękny Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-12-2015, 13:12
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Wielu moich znajomych bierze udział w przeróżnych szkoleniach, które znajdują na stronie inwestycjawkadry.pl . Z ich relacji wiem, że szkolenia są bardzo dobrze prowadzone, prowadzą ich profesjonaliści ze swoich branż z merytoryczną wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń. Na tej stronie http://serwis.inwestycjawkadry.info....acje-o-portalu dostępne są informacje na temat tego portalu. Sama prowadzę firmę szkoleniową i zastanawiam się, czy nie zacząć z nimi współpracować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.