kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-02-2020, 10:28
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ktoś wspominał wcześniej o problemach z nietrzymaniem moczu, które ma wiele kobiet po naturalnym porodzie. Czytałam, że bardzo mogą pomóc ćwiczenia mięśni Kegla. Służą do nich na przykład takie kulki do pochwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-08-2020, 09:45
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

U mnie dość często pojawiają się problemy z zakażeniem dróg moczowych. Niestety jest to paskudna przypadłość. Dlatego zastanawiam się nad zastosowaniem następnym razem leku ziołowego Urofort: https://www.lekinatury.pl/pl/nasze-l...e/urofort.html . Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-08-2020, 09:28
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Wiele kobiet boryka się z problemem suchości pochwy. Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są preparaty takie jak Vagisan: https://www.vagisan.com/pl-pl/ . Nawilża, natłuszcza i pielęgnuję skórę - można także używać w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-10-2020, 22:30
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy któraś z Was przechodziła może wirusowe zapalenie szyjki macicy? Jakie miałyście jego objawy? Jak przebiegało leczenie? Ile trwało? Z góry dzięki za wszystkie informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-10-2020, 00:06
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Nietrzymanie moczu to nic fajnego... po porodzie się męczyłam. Ale i tak zapach był najgorszy. Miałam wrażenie że każdy czuje ode mnie ile można tylko siedzieć w domu. Mama mi poradziła wtedy Octenicare, ona stosowała bo też miała takie problemy już z racji wieku. Krem został ze mną w razie podrażnień, odparzeń u dzieci. Bo nietrzymanie moczu na szczęście z pomocą fizjoterapii ustąpiło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-11-2020, 17:46
bernadine52's Avatar
bernadine52 bernadine52 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Taki problem zdarza się coraz częściej. Badanie jest bardzo nieprzyjemne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-11-2020, 19:46
kabsi kabsi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 30
Domyślnie

niestety nietrzymanie moczu się zdarza w każdym wieku, wiem że w dozie można dostać próbki wkładek tena, ale mają tam bardzo duży asortyment różnych produktów higienicznych wielu marek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-12-2020, 09:01
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witkowa
A czy któraś z Was przechodziła może wirusowe zapalenie szyjki macicy? Jakie miałyście jego objawy? Jak przebiegało leczenie? Ile trwało? Z góry dzięki za wszystkie informacje.

Mam hpv a to się zwykle bezobjawowo przechodzi i dopiero kiedy zmiany są już zaawansowane i rozwinie się nowotwór coś zaczyna dokuczać, dlatego tak ważne jest częste robienie cytologii. U mnie zmiany zostały wcześnie wykryte więc wystarczyło leczenie papilocare
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 11-12-2020, 23:43
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Dla mnie największym problemem był mega dokuczliwy pms. Męczyłam się bardzo. Bywało tak, że przez ból musiałam zmieniać plany. Nawet czasem środki przeciwbólowe nie pomagały tak jak trzeba. Dlatego zwróciłam się do ginekologa, doradził tabletki antykoncepcyjne. Belarę biorę już kilka dobrych miesięcy, inne życie muszę przyznać. Nawet teraz miesiączki mam dużo mniej obfite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-12-2020, 11:55
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Moim takim problemem intymnym to bez wątpienia było nietrzymanie moczu. Brałam wtedy urlop, żeby jak najdłużej siedzieć w domu. Był to dla mnie okropny czas i mam nadzieję, że już do mnie ten problem nie powróci. A pozbyłam się go dzięki wykonanemu zabiegowi operacyjnemu TOT w specjalistycznym szpitalu Mazovia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.