kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 06-01-2020, 13:49
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja słyszałam, że octenisept jest bardzo pomocny w walce z infekcjami pochwy. Może go wypróbuj? Ten lek bez problemu kupisz w każdej aptece - nie jest drogi. Sama mam go zawsze w domowej apteczce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 07-01-2020, 07:20
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Że co? Eeeee... Błąd! Octenisept jest do przemywania ran, a nie do higieny intymnej! Mylisz to z innymi produktami tej samej firmy! Błąd! Błąd! Błąd!!! Octenisan jest do tego, a NIE octenisept. Nawet nie czytasz do czego linkujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 06-03-2020, 20:58
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Używacie lubrykantów? Ja mam problem z suchoscią pochwy i zastanawiam się nad zamówieniem lubrykantów z świat-lubrykantów.pl. Słyszałam, że swietnie sobie radzą z tym problemem i sprawdzają się podczas seksu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 23-06-2020, 14:32
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://biobotanic-pro.pl/kategoria-...yki-weganskie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-08-2020, 16:18
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Nawet przy odpowiedniej higienie pojawia się u kobiet dosyć często suchość pochwy. Wiem, że nie łatwo jest z tym walczyć ale są teraz odpowiednie środki takie jak Vagisan ( globulki lub krem ) które skutecznie zwalczają problem suchości pochwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 28-08-2020, 13:09
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

U mnie to z tą higieną intymną bywało różnie, dlatego nie ma co się dziwić że jak dopadła mnie infekcja intymna to nie chciała ustąpić, albo bardzo szybko wracała. Ale jak ginekolog zapisał mi specjalistyczny żel papilocare, to mogłam się pozbyć infekcji raz na zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 25-10-2020, 19:47
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Ja bardzo dbam o higienę okolic intymnych, ale niestety i tak zdarzają mi się stany zapalne pochwy i sromu Jednakże mam już swój sprawdzony sposób i jest nim Octenisept. Jeżeli też zdarzają się Wam stany zapalne, to polecam wypróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 23-12-2020, 11:15
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Może masz problemy z suchością pochwy? Poczytaj o preparacie Vagisan. Jest to krem, który nie zawiera hormonów. Można go stosować także w ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 28-01-2021, 18:57
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Ja mimo, że zwracam szczególną uwagę na higienę intymną to i tak zaczęła mi doskwierać suchość w pochwie. Trochę się zdziwiłam, no ale nie pozostało mi nic innego jak z zalecenia ginekologa zakupić żel feminum. Od razu poczułam jego działanie nawilżające, który dodatkowo łagodził skutki suchości pochwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 01-02-2021, 21:40
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Pomimo właściwej higieny intymnej i tak mogą pojawić się różne dolegliwości. Ja nawet takiego uczucia suchości pochwy nie chciałam bagatelizować, ponieważ miało to wpływ na zbliżenia. Zamiast przyjemności ból i dyskomfort, ale pomogło stosowanie globulek Cicatridina. Już po kilku dniach dało się odczuć różnicę, ale trzymałam się tych 10 dni według zaleceń, a potem tylko co kilka dni stosowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.