kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 09-12-2020, 13:48
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

U mnie zmienne nastroje pojawiały się głównie wtedy jak zbliżała się do mnie miesiączka. Wtedy to potrafiłam być bardzo nerwowa, denerwująca i ogólnie mój facet łatwo ze mną nie miał. Ale odkąd zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną https://antykoncepcjanamiare.pl/anty...zyta-na-miare/ to muszę powiedzieć że wiele się zmieniło w moim życiu i to zdecydowanie na lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 25-01-2021, 14:05
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Są sytuacje w których coś się z nami dzieje a my same tak do końca nie wiemy co to takiego. Dobrze jest poszukać w takiej sytuacji różnych porad i pomocy. Wiem, ze na portalu My-V, coś takiego bardzo często się pojawia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 17-02-2021, 11:32
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Coś na temat zmiennych nastrojów wiem, miałam przez dość długi okres je i nie był to dla mnie łatwy czas. Pomogły mi tutaj tabletki antykoncepcyjne vines, które wpłynęły na moją gospodarkę hormonów i je uspokoiły. Teraz mimo, że zbliża mi się okres to jakoś nie czuję się już źle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 03-03-2021, 11:46
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Hej, myślę, ze dobrym pomyslem byłoby skorzystać ze specjalistycznej pomocy endokrynolog kraków prywatnie Warto przebadać się i mieć pewność że wszystko w porządku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 18-03-2021, 23:22
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Może poczytajcie sobie o marihuanie medycznej? Pomaga na wiele dolegliwości, w tym depresję i obniżenie nastroju, chroniczny stres czy niepokój. Tu znajdziecie informacje na ten temat https://panpestka.pl/product-category/medyczna/ W ich sklepie znajdziecie też nasiona marihuany medycznej, to dobrze zaopatrzony, profesjonalny sklep, możecie tam liczyć na fachową wiedzę i dobrą obsługę klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 10-04-2021, 14:49
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

U mnie kiedy pms faktycznie był koszmarny i to nie tylko zmienne nastroje ale też okropne bóle brzucha wchodziły w grę. Na szczęście tabletki antykoncepcyjne vines sprawiły że te dolegliwości są już o wiele mniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 19-05-2021, 14:49
hazle17's Avatar
hazle17 hazle17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Od kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne mam to samo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 05-07-2021, 19:46
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Przy takiej huśtawce nastrojów spróbujcie leku Neurexan. Od razu mówię, że to lek naturalny, który wycisza, uspokaja, a zażyty przed snem pomaga zasnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 06-07-2021, 09:11
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Zmienne nastroje przy okresie to jest normalna sprawa, sama też je miałam. Zresztą zapewne wiele kobiet ma też problem z pms, u mnie to kilka długich lat trwało zanim wzięłam sprawy w swoje ręce. Otóż poszłam do ginekologa i zapytałam jak mogę sobie pomóc. Otóż zrobiłam badania no i okazało się, że mogę przyjmować tabletki antykoncepcyjne vines. Dzięki nim moje problemy zniknęły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 13-07-2021, 14:54
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Wiadomo, że u mężczyzn to testosteron i jego niski poziom może być odpowiedzialny za zmienne nastroje i zmęczenie, a u kobiet pewnie też jest to związane z hormonami. Być może warto pójść do lekarza zrobić wyniki czy wszystko jest w normie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.