kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2020, 08:11
HalinkaKalinka HalinkaKalinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 85
Domyślnie Jaka paletka cieni dla początkujących?

Chciałabym wprowadzić do swojej kosmetyczki paletkę cieni do bardziej codziennego makijażu. Jednak w drogeriach mnóstwo takich produktów - tańszych i droższych. Jaką paletkę polecacie mi wybrać? Zależy mi na ciepłych, ale bardzo podstawowych kolorach - brązy, szarości itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-11-2020, 08:52
crest crest is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 1
Domyślnie

Podpinam się pod to pytanie. Chciałbym zakupić swojej dziewczynie taką paletę na święta.
__________________
Wysokiej klasy zestawy infuzyjne Medtronic. Są to produkty certyfikowane, czyli takie które spełniają wszystkie obowiązujące normy jakościowe. Ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne i bezproblemowe. https://idiabetyk.pl/pl/12-zestawy-infuzyjne-medtronic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-01-2021, 20:24
Bszv8jgf Bszv8jgf is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

tylko jak to zaczac?
-
lekkie plecaki szkolne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-01-2021, 21:16
Zdzisia Zdzisia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 40
Domyślnie

Ja na co dzień używam Bourjois Smoky Stories w odcieniach beżu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-01-2021, 14:11
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Wiecie, co ja Wam powiem? Szukam rozwiązania na brwi i tutaj https://sklep.lashbrow.pl/pomady-do-brwi fajne propozycje mam. Skoro się jednak nie znam, to liczę, że Wy mi podpowiecie, co warto kupić? Jak to widzicie? Co warto mieć, a co nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2021, 10:03
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie paleta cieni

Paleta cieni iconic 3.0 to naturalne odcienie, idealne na makijaż codzienny, jak i wieczorne wyjście. Kolory są mocno napigmentowane oraz bardzo długo utrzymują się na powiece. Używam jej już kilka lat, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-03-2021, 11:28
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Dorwij jakiegoś bloga, najlepiej vloga na yt i tak się ucz Nie tylko zobaczyć jakich kosmetyków warto używać, ale i też zobaczyć jakie ruchy wykonywać, jak się po kolei za wszystko zabrać. Ja to już nawet tak relaksacyjnie oglądam takie filmiki, ale też sporo z nich wyciągam. Ja to mogę polecić produkty od Makeup Revolution, kocham ich róże i też i inne produkty. Staram się też jednak być otwarta na inne marki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-04-2022, 11:52
kasiatyka kasiatyka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 7
Domyślnie

Postaw na sprawdzone marki Tak jak napisał Gretta warto podpatrzeć jakieś filmy na YT, często są polecane na nich dobre kosmetyki. Makeup Revolution to fajna znana marka, ma sporo dobrych opinii. Duży wybór kosmetyków tej marki można znaleźć tutaj - https://kosmetykomania.pl/pl/produce...407678267.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-04-2022, 12:11
Dollie Dollie is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 38
Domyślnie

Lepiej zakup coś lepszej jakości. Podstawowym błędem jest kupowanie czegoś taniego i słabej jakości do nauki. "Ale to nie wygląda i nie działa jak na tutorialu" i wchodzi zniechęcenie.
____________________________________
rozwody Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-04-2022, 21:59
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie

Przyznam, że ja oszalałam na punkcie eveline neon lime. Cienie są dobrze napigmentowane, dobrze się na nich pracuje, a same kolory są wręcz przepiękne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.