kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-04-2016, 13:23
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Pomysłów na aranżację wnętrz najlepiej szukać samemu. Wynajmowanie do tego specjalisty sporo kosztuje, dlatego jak sądzę lepiej poszperać samej Mi bardzo spodobało się ostatnio takie wnętrze: http://tekstowy.net/aranzacja-w-styl...zeba-wiedziec/ niby z przepychem, ale bardzo elegancko. Warto więc szukać samemu, w internecie można znaleźć sporo informacji, trzeba tylko wiedzieć czego szukać i co chce się osiągnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 10-04-2016, 16:45
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja zazwyczaj szukam inspiracji w internecie Jest mnóstwo zdjeć pięknych wnętrz z których można podkradac pomysły Mi jakiś czas temu w oko wpadły gabloty i namawiam męza na zakup jednej do salonu, na książki będzie jak znalazł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 12-04-2016, 13:15
Marcelka1976 Marcelka1976 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 30
Domyślnie

Polecam meble pracownicze Katowice. Mają bardzo ciekawe i profesjonalne rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-04-2016, 10:29
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Sama starannie dobieram każdy element wystroju mojego salonu. Tak samo jak ostatnio przez długi czas szukałam odpowiedniej sofy rozkładane bo bardzo mi zależało na jednym konkretnym modelu który by pasował swoim wyglądem do całej reszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-04-2016, 20:37
Mamuśka-30 Mamuśka-30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 10
Domyślnie

Najszybciej jest, kiedy ktoś zaaranżuje Ci wnętrze, natomiast nie masz już wtedy frajdy z tworzenia czegoś dla siebie i ze swojej wyobraźni. W internecie jest mnóstwo ciekawych aranżacji i sklepów, które oferują ciekawe rozwiązania. Ostatnio dzięki takiemu buszowaniu w internecie w poszukiwaniu inspiracji, odkryłam sklep https://sklep.paradyz.com/produkty/mozaika z mnóstwem pięknych płytek, do salonu, na balkon, do kuchni. W sumie to pomału przestaję się dziwić, że zlecacie aranżacje komuś innemu, bo im więcej przeglądam ofert, tym mam większy wybór i co za tym idzie- trudniej mi się na coś zdecydować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-04-2016, 12:53
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A kojarzysz czy w tym sklepie są płytki imitujące beton? Szukam takich do łazienki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 13-05-2016, 08:59
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

My właśnie bierzemy się kuchnię. Chcemy przemalować ściany i wymienić płytki nad blatem. Myślę też o odświeżeniu lodówki. Znalazłam na http://stikero.pl/product-pol-47-Mat...dzie-4208.html swietne maty magnetyczne na lodówki.
Najbardziej podoba mi się ta

Chyba się na nią zdecyduję bo wygląda obłędnie i będzie idealnie pasować na naszą lodówkę. Co o niej sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 19-05-2016, 14:47
krystynastryjak krystynastryjak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 12
Domyślnie

Do mnie to nie przemawia. Ja lubię proste i surowe wnętrza. Ostatnio też remontowałam kuchnię i położyłam sobie piękną granitową podłoę, do tego pan z http://nagrobki-granitex.pl/ zrobił mi pasujące parapety. mebli nie musiałam wymieniać, bo mam dośc klasyczne i uniwersalne, jedynie ściany przemalowałam Jak będe mieć chwilę to zrobię zdjęcia i wrzucę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 22-05-2016, 18:27
Matylda89 Matylda89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio przy wykańczaniu mieszkania i całej aranżacji korzystałam z pomocy http://perfectspace.pl/ . Jestem bardzo zadowolona. Pani doradziła mi jaki kolor pasuje do mojego oświetlenia itp. Zależało mi na tym, żeby moje mieszkanie było przestronne. Czasem warto zdać się na zawodowca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 24-05-2016, 09:40
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A jak urządziliście pokoje dzieci? Znajoma chce postawić na typowo dziewczęce motywy, a ja uważam, że one szybko się nudzą, co oznacza kolejny remont. Moim zdaniem czasem znacznie lepiej jest postawić na neutralną bazę, a kolorowe dodatki. Sama myślę o takim kufrze na zabawki od ATB Meble. Pojemniki, które są dostępne w sklepach są według mnie zbyt pstrokate, a także kiepskiej jakości. Co o nim myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.