kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-03-2015, 15:03
georgina georgina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dobry plan i znalezienie jakiejś firmy co po prostu umożliwi nam rozwinąć jakoś skrzydła..Bez tego by nic nie było i trzeba by było ciułać cały czas ze swojej marnej pensji. Zdecydowanie po prostu jeśli ktoś ma możliwość to chyba może przy szydełkowaniu lub po prostu przy pisaniu poradników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 11-03-2015, 13:42
Jadla Jadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Trzeba po prostu może poszukać w jakiś zakładach krawieckich czy nie potrzebują jakiegoś pracownika z doskoku : ) szczególnie jeśli chodzi o takie mniejsze miejscowości to akurat jest pełno takich firm, że często ktoś pracuję tylko sam a pracy ma bardzo dużo i nie stać go nawet żeby opłacić jakiegoś pracownika..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 12-03-2015, 11:28
spodniczka spodniczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Czymś się szczególnie mocno zainteresować i po prostu no nie wiem rozwijać swoją pasję. Jeśli przykładowo ktoś po prostu czuję się mocny z jakiegoś języka to po prostu powinien pomyśleć o tym, żeby właśnie jakoś udzielać korepetycji komuś czy też po prostu no nie wiem stworzyć nawet własną szkołę języka obcego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 12-03-2015, 13:11
bozenka085 bozenka085 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Każdy chce zarabiać za nic, ale prawda jest taka, że jak ktoś oferuje wam pieniądze mimo, że nie musicie dać niczego od siebie to coś tu jest nie tak. Oczywiście można zarabiać siedząc w domu, ale nie oszukujmy się, że ktoś dorobi jakieś poważne pieniądze jeśli nie ma na to konkretnego pomysłu i nie poświęci całej masy czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 12-03-2015, 16:14
kocyczka kocyczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja sobie dorabiam malując paznokcie koleżankom znajomym zaczęłam bardzo spontanicznie, malując sobie paznokcie lakierami hybrydowymi dużo koleżanek zauważyło jakie są ładne i mnie namawiały do tego i od tamtej pory kupiłam cały sprzęt potrzebny do tego i tak własnie sobie dorabiam na bieżąco się rozwijam w tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-03-2015, 16:56
paniAnia paniAnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Muszę nad takim pomysłem się zastanowić bo faktycznie brzmi bardzo fajnie i moim zdaniem jest bardzo dobry : ) jeśli akurat o mnie chodzi to jeszcze malowani paznokci nie praktykował ale po prostu za to bardzo często zapraszam moje znajome czy znajomych z mojej obecnej pracy na weekend na to by ich obciąć właśnie jakoś po znajomości i u siebie w domu : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 13-03-2015, 15:56
klementysia klementysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

No sposobów może być kilka..Po prostu trzeba poszukać u siebie takich rzeczy w których się czujemy bardzo dobrze ; )) no nie wiem co tutaj akurat może być po prostu jak ktoś ma talent do szycia to zdecydowanie może po prostu dorabiać sobie jako krawcowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 16-03-2015, 21:50
catrinse90 catrinse90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ile głów tyle sposobów wychodzę z takiego założenia hihi Każdy sposób jest dobry tylko trzeba na niego wpaść i na początku się nie załamywać jak nie wychodzi : ) ja to teraz już nie dorabiam ale na studiach bardzo często to robiłam bo nie miałam żadnego stypendium a życie ze opłatami stancji mnie wynosiło i dorabiałam jako hostessa lub korepetytorka : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-03-2015, 13:32
solversky solversky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Korepetytorka super sprawa ale akurat nie każdy się do tego nadaję bo czasem pewna osoba potrzebuję sama doszkolić swój język obcy.. : P ja to uważam, że w sposób najprostszy można dorobić sobie pytając się w jakiś większych firmach czy po prostu nie potrzebują jakiejś pomocy w sprzątaniu nawet na te 2 godziny dziennie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-03-2015, 10:30
wittek66 wittek66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Teraz oferta takiej pracy dodatkowej jest całkiem spora, rynek się rozwija. Potrzebują ludzi do edycji tekstów na strony internetowe, czy uzupełnianie baz danych. Nie wiem, jak to wychodzi potem finansowo, ale bez wychodzenia z domu w sam raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.