kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 28-08-2016, 10:48
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja chyba w przyszłym roku zaplanuję porządne ferie w Zakopanem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 04-09-2016, 15:41
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Lubię góry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 06-09-2016, 10:59
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Praktycznie wszędzie jestem w stanie odpocząć. Wiadomo, że najłatwiej ładuje się akumulatory gdzieś w lesie, z dala od miejskiego zgiełku. Tylko, że nie zawsze jest możliwość, żeby wyjechać i wtedy trzeba sobie radzić inaczej.
Dla mnie bardzo ważne jest to, żeby po prostu ruszyć się z domu. W domu zawsze jest coś do zrobienia i tam ciężko się odpoczywa. Wystarczy mi choćby spacer.
Często wyszukuję też różnego rodzaju imprezy i wydarzenia w moim mieście. Ostatnio czytając artykuł o zmianie nazwy RWE na Innogy: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg...Redirects=true dowiedziałam się, że w Wawie z tej okazji organizowanych jest sporo fajnych imprez. Na pewno będę korzystać w miarę możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-09-2016, 09:27
natalia89 natalia89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 62
Domyślnie Pomysł na weekend

Mój mąż pracuje na 3 zmiany. Czasami się zdarzy, że ma wolny weekend. Zawsze mamy problem, żeby szybko wymyślić miejsce gdzie moglibyśmy pojechać. Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy artykuł na #odzyskajdzien gdzie można dowiedzieć się jak szybko znaleźć pomysł na atrakcyjny weekend http://odzyskajdzien.pl/2632-jak-szy...kcyjny-weekend. Wiem, że nie tylko ja mam z tym problem dlatego wam podsyłam, może komuś się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 08-09-2016, 10:50
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Dla mnie najlepsza forma wakacji to wczasy vip travel. Tylko ja, piękne miejsce na końcu świata i wszystko w opcji all inclusive. W taki sposób można wypoczywać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 08-09-2016, 18:12
Indy Indy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie

Gdzie, hmm, wszędzie gdzie się da odpoczywam Najlepiej odpoczywam gdy się ruszam rower, bieganie. Oczywiście poleżeć też lubię na działce w lato
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 24-09-2016, 06:54
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja zazwyczaj odpoczywam w domu. Ostatnio trafiłam na tajskiespa.pl http://www.tajskiespa.pl/ i chyba wybiorę się tam na masaż. Przez siedzącą pracę mam spore problemy z kręgosłupem i stwierdziłam, że przyda mi sie masaż i chwila relaksu w SPA.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 24-09-2016, 13:34
Ola1990 Ola1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 3
Domyślnie

Oj ja najchętniej odpoczywam z książką we własnym łóżku, albo w http://www.beako.eu kiedy robię swoje obowiązku związane z komornikiem. Mając dodatkowo ciepłą kawę i coś słodkiego na szafce nocnej jestem w niebo wdarta Oczywiście musi być cisza, najlepiej jak jestem sama w domu mmmm

Ostatnio edytowane przez Ola1990 : 08-07-2020 o 16:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 15-10-2016, 18:21
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja zazwyczaj odpoczywam w domu. Robie sobie domowe spa, czytam książkę lub biegam. Ostatnio jednak marzy mi się karpacz i weekend w spa. Nie mam czasu na wyjazdy ale to spa tak mnie kusi że chyba w końcu się zdecyduję. Każdemu należy się chwila dla siebie a takie wyjazdy przeważnie bardzo pomagają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 17-10-2016, 20:02
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja też zazwyczaj wypoczywam w domu. Chociaż wolę podróżować, to mój najlepszy sposób na odpoczynek. Ostatnio coraz częściej myślę o dłuższym wypadzie do warszawy (na kilka tygodni). Zaczełam nawet szukać noclegu na ten czas i znalazłam apartamenty do wynajęcia w bardzo dobrych cenach - http://www.apartamenty-magnolie.pl/ wydaje mi się, że taka opcja jest znacznie lepsza od pokoju w hotelu. Też jest obsługa ale człowiek ma o wiecej swobody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.