kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 10-03-2018, 21:43
ulaven ulaven is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 13-03-2018, 08:09
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Na kazde szkolenie warto zamówić takze catering. Jest to teraz wrecz podstawa i wyznacznik dobrego szkolenia. My w firmie korzystamy z Catering Arts kiedy potrzebujemy dobrej jakości cateringu na wszelkie imprezy. Zawsze wszystko świetnie przygotują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 13-03-2018, 11:06
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

No pewnie, dobre jedzenie to podstawa. Pracownicy na pewno nie pogardzą dobrym cateringiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 19-03-2018, 10:19
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników to inwestycja w firmę, dlatego warto to robić, zwłaszcza jeżeli zależy nam na rozwoju firmy. Sporo szkoleń znalazłam na tej stronie https://dom-wiedzy.pl Interesuje mnie sprawdzona i zaufana firma, która przeszkoli moich pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 05-04-2018, 10:39
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Jeśli ktoś ma tylko możliwość i chęci do zdobywania wiedzy oraz nowych umiejętności, to zdecydowanie powinien robić szkolenia. Ja pracuje w branży marketingowej już od kilkunastu lat i ostatnio postanowiłam, że przejdę kurs i zdobędę certyfikat The Chartered Institute of Marketing (CIM), który jest uznawany na całym świecie i może podnieść zdecydowanie kompetencje. Jeśli ktoś szuka takich szkoleń rozwojowych, to polecam odwiedzić tę stronę https://questus.pl/cim/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 06-04-2018, 08:14
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja swojego czasu uczęszczałem na kurs, który organizowała firma leadership-center.pl Udział w szkoleniach pozwala poszerzyć wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, co przekłada się na poczucie pewności siebie w sytuacji zawodowej. Im więcej wiemy, tym łatwiej się nam pracuje. Mamy mniejsze problemy z decyzyjnością, jesteśmy bardziej otwarci na innych, chętniej przychodzimy do pracy. Wybór szkoleń jest obecnie ogromny. Dostępne są zarówno szkolenia typowo branżowe, które dostarczają wiedzy z bardzo konkretnej dziedziny, jak i szkolenia miękkie, które uczą asertywności, rozwijają pewność siebie czy pomagają lepiej komunikować się z innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 06-04-2018, 11:59
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Poszukując kursu na HR powinniście zapisać się na szkolenie na tej stronie http://kursnahr.pl/ Moja siostra była na jednym kursie na HR organizowanym przez Grupę Progres i była bardzo zadowolona. Warto podnosić swoje umiejętności, ponieważ w dzisiejszych czasach HR to nieodzowny element w każdej firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 20-06-2018, 18:32
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

takie szkolenia z zakresu HR jak nie są organizowane w siedzibach firm to często ludzie mają problem z dojazdem. Jeżeli ktoś usilnie próbuje znalexć miesce na takie szkolenie to polecam to miejsce http://www.fullserviceoffice.pl/sale-konferencyjne/ Bardzo łatwy dojazd i sale całkiem ładne i obszerne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 24-06-2018, 21:03
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Szkolenia są ważne no i jakby nie patrzeć potrzebne. Powiem szczerze, że ja ostatnio sobie fajne CV zrobiłam w https://szybkiecv.pl/ i wpisałam sobie w cv dużo różnych szkoleń, to jednak się liczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 25-06-2018, 00:40
Wanda111 Mężczyzna Wanda111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli szukasz doświadczonego trenera personalnego w Wielkopolsce to proponuję coś specjalego. Przedsiębiorstwo proupsolutions.pl to 2 uznane specjalistki z zakresu rozwoju osobistego. Umów się z Proupsolutions i dowiedz się więcej. Te Osoby mogą dużo odmienić w twym prywatnym przedsiębiorstwie. Proponują wszystko - od analizy po doradztwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.