kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-08-2015, 08:45
gornapolka gornapolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie Buty do biegania

Witam, za miesiąc mój mąż będzie obchodził 30-te urodziny. Od pewnego czasu ma nową pasję – zaczął regularnie biegać. Na razie używa normalne, sportowe buty. Jednak nie jestem pewna, czy nie lepiej byłoby, gdyby miał buty, które przeznaczone są tylko do biegania. Dlatego chce mu na urodziny kupić właśnie takie buty do biegania, chce żeby to była niespodzianka. Tylko jest jeden problem całkowicie się na tym nie znam i nie wiem co kupić. Gdzie najlepiej kupić takie buty? I na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-08-2015, 15:30
ulansa ulansa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Fakt, że nie ma to jak profesjonalne buty do biegania. Sama coś o tym wiem, bo kiedyś się zawzięłam i biegałam 2-3 razy w tygodniu. Niestety po dwóch miesiącach odczułam to boleśnie w kolanach. A wszystko przez to, że nie miałam odpowiednich butów Teraz już wiem, że zwykłe sportowe buty nie są odpowiednie. Nie wiem, czy prezent-niespodzianka to dobry pomysł jeśli chodzi o buty. Moim zdaniem trzeba najpierw przymierzyć, a dopiero potem kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-08-2015, 20:15
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Może są w tym sklepie http://www.szch.pl/ jakies odpowiednie buty do biegania? ja właściwie nie wiem czym róznią sie od takich zwykłych sportowych ale wiem że wybór fasonów maja bardzo duży i korzystne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2015, 10:04
superniczek superniczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Nie jest to regułą, że wszystkie zwykłe, sportowe buty są nieodpowiednie do biegania, to zależy jaki Twój mąż ma egzemplarz. Może się okaże, że w sklepie będą podobne Najlepiej zasięgnij opinii w sklepie, możesz w tradycyjnym lub internetowym. Tam też powinni Ci doradzić w wyborze dobrego obuwia, wykonanego do biegania, a za to mają większy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-08-2015, 21:51
blunderk blunderk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja swój sezon biegaczki rozpoczęłam tego roku bardzo wcześnie bo już w Marcu. Na samym początku nie miałam lekko, łapałam zadyszkę i po kilku kilometrach nie mogłam niestety dalej biec. Chciałam to wszystko zmienić. Postanowił kupić sobie oryginale buty ze sklepu online. Wybrałam najlepszy http://www.butydobiegania.pl/ poleciła mi go moja siostra, profesjonalna trenerka fitnessu. Dzięki niej dowiedziałam się o tym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-09-2015, 22:49
ewelinaaa2 ewelinaaa2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 20
Domyślnie

W lepszym sportowym mają bieżnię i tam na podstawie twojego biegu doradzają co kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-09-2015, 14:14
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Buty muszą być przede wszystkim wygodne. Dobrze by było gdyby je przymierzył albo najlepiej sam sobie wybrał które by mu odpowiadały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-11-2015, 09:53
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Zobacz sobie na przykład tutaj: http://allsports.pl/biegowe/318/produkty ja mam teraz starszy model Asics - Gel-Pulse 5, przymierzałam kilkanaście par i te były zdecydowanie najwygodniejsze. Ale pierwszy sezon przebiegałam w najtańszych butach do biegania z Decathlonu za 50 zł i też było dobrze . Jak już biegasz więcej i dłużej to wtedy lepiej kupić coś porządnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-12-2015, 08:44
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

W bieganiu niezwykle istotne są odpowiednie buty. Codziennie biegam i zauważyłam, że nadal jest duże grono osób, które kupują tanie buty i narzekają na ból, odciski, a także na to, że te buty bardzo szybko im się psują. Jeśli Twój mąż dużo biega, to kup mu dobrej jakości buty, żeby nie narzekał m.in. na ból, odciski. Ja niedawno kupiłam sobie i swojemu mężowi buty z tego sklepu http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...buty-7089.html i obydwoje jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Buty udało nam się kupić na promocji, ale teraz zauważyłam, że promocja jest jeszcze większa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-01-2016, 13:10
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Niekiedy nawet najlepsze buty powodują odciski. Dlatego warto zainwestować w plastry na odciski. Mi nie raz uratowały życie Jestem uzależniona od biegania i ciężko mi zrezygnować z treningu nawet jeśli dokucza mi odcisk czy otarta skóra. W takich sytuacjach przyklejam plaster na bolące miejsce i idę biegać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.