kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-03-2021, 11:37
Innatelgg Mężczyzna Innatelgg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2
Domyślnie Ogrodzenie z klinkieru? Co mogę wykonac?

Witam,
Mam trochę pytanie z inne strony. Mam możliwość wykończyć obecnie grodzenie i obłożyć płytką klinkierową https://www.feldhaus.pl/produkty/c/plytki-klinkierowe albo zburzyć i postawić na nowo. Co będzie praktyczniejsze? Wiadomo że dobrze wykonane ogrodzenie z klinkieru to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie rozwiązania piękne i trwałe

Ostatnio edytowane przez Innatelgg : 31-03-2021 o 09:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-04-2021, 18:53
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

W tej sytuacji to trudno doradzić coś konkretnego. Trzeba sobie przeliczyć, porównać koszty i też ważne, co się komu bardziej podoba. Na szczęście ja dylematu nie mam. Będziemy stawiać nowe ogrodzenie z mężem. Nasz wybór to Joniec i ogrodzenie łupane gorc. To spodobało mi się najbardziej, dlatego że wizualnie wygląda jakby było z naturalnych kamieni. To czyni je naprawdę wyjątkowym, nawet nagrody zdobywało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-04-2021, 18:55
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Witaj. U nas mąż zamówił pustaki ogrodzeniowe w sklepie Jadar. Początkowo nie byłam przekonana. Jednak nie znam się na ogrodzeniach, więc zostawiłam wszystko na męża głowie. Nawet wyjechałam na weekend. Jak wróciłam, to byłam pozytywnie zaskoczona. Ogrodzenie wyszło piękne. Kolor fajnie współgra z elewacją domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2023, 09:40
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Jeśli chcesz mieć piękny i bezpieczny ogród, to polecam zdecydowanie skorzystać z usług Polbram. Ja tam zamówiłem ogrodzenie i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Sprawdź ofertę na https://polbram.eu/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2023, 13:36
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Każde ogrodzenie musi mieć solidne podparcie w postaci fundamentu. Chciałam zapytać, czy takie pustaki keramzytowe, albo betonowe będą odpowiednie ku temu http://www.elementybetonowe.pl/17-pustaki. Sklep ElementyBetonowe ma z tego, co zdążyłam zauważyć spory asortyment. Niestety nie wiem, jakie mają ceny, ale to pewnie zależy od ilości, jaka się zamawia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-12-2023, 21:46
Kabika Kabika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki za te porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-12-2023, 08:45
Ester87 Ester87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 5
Domyślnie

Ja zastanawiam się, czy do budowy ogrodzenia mogę wykorzystać jako element dekoracyjny różnego rodzaju sprężyny? Mogłoby to wyglądać ciekawie, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-03-2024, 06:32
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Być może, nie wiem, nie spotkałam się z tym ale powiem że ogrodzenia szukałabym w ofercie firmy Wiśniowski bo to znany i polecany producent, który słynie z dobrej jakości produktów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.