kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-10-2016, 18:56
Feliksa99 Feliksa99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 4
Domyślnie obróbka metali łódź

Szukacie obróbka metali łódź ? Ja mogę ze swojej strony polecić bardzo serdecznie firmę BOB robią naprawdę dobrą robotę i zawsze można na nich liczyć. Jestem z nimi związana od lat, a właściwie moja firma budowlana korzysta z ich usług. Jakby ktoś chciał mogę na privie jeszcze napisać jak tam cenowo i w ogóle, ale jeśli chodzi o metale są niedoścignieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-10-2019, 10:18
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

A wiecie, że budownictwo modułowe polega na stalowych konstrukcjach szkieletowych? Na tej stronie : https://climatic.pl/zaklady-produkcyjne/ możecie dowiedzieć się na jakiej zasadzie to działa i kiedy można skorzystać z takiego rozwiązania. Nie ukrywam, że wizualnie te budynki wyglądają bardzo nowocześnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-10-2019, 11:08
paulka09 paulka09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 3
Domyślnie

A mi ostatnio w oczy rzuciła się oferta silesen Wydają się być naprawdę bardzo profesjonalni w tym, co robią, więc warto się z nimi zapoznać. W ofercie mają nawet grawer, dzięki czemu można indywidualnie spersonalizować każde zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2020, 13:52
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Według mnie prowadzenie takiej dzialanosci to spore wyzwanie i odpowiedzialność. Wszystko musi być odpowiednio zorganizowane - produkcja ,przewóz czy magazynowanie takich towarów z metalu jak np części do ogrodzeń. W trakcie przewozu nietrudno uszkodzić takie elementy jeśli brakuje przekładki pod profile bo te chronią elementy przed uszkodzeniem farby czy cynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2020, 18:56
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Niestety na samej obróbce metali ja się całkowicie nie znam i w sumie nie miałam jeszcze z tym do czynienia. Za to u mnie na halę produkcyjną niedawno przyjechała nowa zgrzewarka impulsowa https://www.zemat.com/pl/maszyny/zgrzewarki-impulsowe która znacząco teraz poprawi cały proces produkcji w zakładzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-02-2021, 16:21
braun.opal's Avatar
braun.opal braun.opal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Obróbka metali jest procesem, którego celem jest odkształcenie plastyczne danego rodzaju metalu zgodnie z założeniami projektu. W tytułowym procesie następuje nie tylko kształtowanie materiału, ale również jego dzielenie, zmiana właściwości fizyczno-chemicznych oraz zmiana struktury. Taką obróbkę metali znalazłam w Krakowie https://krak-old.pl/produkcja-komponentow-metalowych/ korzystaliście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-03-2021, 17:16
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Najlepsza jest usługa obórki laserem która dostępna jest online. Firma http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ , która zajmuje się między innymi laserowym wycinanie rur i profili. Pracują na bardzo precyzyjnych sprzętach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-07-2021, 11:49
zlangworth's Avatar
zlangworth zlangworth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1
Domyślnie

Krążki cyrkonowe z nasypem z samoostrzącego się elektrokorundu cyrkonowego doskonale sprawdzają się do sprawnego wykańczania i obróbki zgrubnej stali nierdzewnej, szlachetnej i stali czarnej.


______________________________
krążki cyrkonowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-07-2021, 16:57
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Na pewno warto zainwestować w swoich operatorów maszyn, którzy są ciągle narażeni na niebezpieczeństwo podczas pracy przy maszynie. W temacie organizacji i poprawy bezpieczeństwa miejsca pracy warto im zaufać https://www.tech-system.pl/ Wiem że mnóstwo firm korzysta z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-09-2021, 13:04
marilyne.lindgren's Avatar
marilyne.lindgren marilyne.lindgren is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Za sterowania ruchami narzędzi w maszynach sterowanych numerycznie odpowiadają specjalne systemy sterowania. Umożliwiają tym samym bardzo dokładną obróbkę elementów i pracę z wieloma rodzajami materiałów, takich jak drewno, metal czy beton. Warto więc dowiedzieć się więcej na temat programu cad/cam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.