kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-01-2020, 16:52
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie Olej konopny CBD - czy stosujecie?

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat olejów CBD, warto na nie postawić i jeśli tak to gdzie ich szukacie oraz na jakich producentów stawiacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-01-2020, 14:54
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Akurat w przypadku wyboru dobrej jakości produktów tego typu zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 gdzie można liczyć na bardzo dobre ceny i sprawdzonych producentów m.in MediHemp o dobrym składzie i stężeniu. Mam nadzieję, że sprawdzicie i przekonacie się co ddo poprawy własnego stanu zdrowia. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-01-2020, 13:45
Marian33334 Mężczyzna Marian33334 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Ja nigdy tego nie stosowałem i na pewno w przyszłości nie będę stosował.Nie podoba mi się to.
__________________
wysyłki kurierskie blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-01-2020, 08:42
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
Akurat w przypadku wyboru dobrej jakości produktów tego typu zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 gdzie można liczyć na bardzo dobre ceny i sprawdzonych producentów m.in MediHemp o dobrym składzie i stężeniu. Mam nadzieję, że sprawdzicie i przekonacie się co ddo poprawy własnego stanu zdrowia. Pozdrawiam!

Akurat tutaj mogę się z Wami zgodzić, ponieważ w przypadku poszukiwań wysokiej jakości rozwiązań leczniczych które jednocześnie pozytywnie wpłyną na Wasz organizm i skórę to warto stawiać na produkty konopne w tym oczywiście oleje CBD które wyróżniają się dobrą ceną, jakością i jednocześnie skutecznością w działaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-01-2020, 09:19
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Dobrze wiedzieć Skorzystam na pewno i liczę, że rzeczywiście w mocnym stresie skutecznie mi pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-01-2020, 10:17
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Podzielam spostrzeżenia poprzedników i też uważam, że kierunek wyboru dobrej jakości produktów typu oleje CBD oraz kosmetyki konopne to warto zajrzeć na konopieizdrowie.pl gdzie można liczyć na topowych producentów, rozsądne ceny i profesjonalizm ze strony samej obsługi przy wyborze jeśli nie masz w tym doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-02-2020, 17:36
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marian33334
Ja nigdy tego nie stosowałem i na pewno w przyszłości nie będę stosował.Nie podoba mi się to.

Na pewno to Kopernik nie żyje. Nigdy nie wiesz, czy nie dopadnie Cię choroba, którą olej konopny CBD leczy, a że pomaga to chyba najlepszym na to dowodem są zadowoleni z używania ludzie. Przecież kupując taki olejek https://www.eirhealth.com/pl/ nie uzależnisz się od niego, ani nie zadziała na Ciebie tak, jakbyś użył narkotyku. To firma, która korzysta z polskich konopi, jest oczywiście w pełni legalna, zatem w czym problem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-02-2020, 10:42
Omnelia Omnelia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Nigdy nie stosowałam tego typu oleju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-03-2020, 21:12
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Coraz więcej osób decyduje się na to, aby stosować olejek konopny i powiem Wam szczerze, że to super olejek, który ma odpowiednie właściwości, a kupić można go teraz w różnych sklepach. Zerknijcie sobie konkretnie na to, co oferuje sklep https://canamo.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-04-2020, 13:46
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Olej CBD to substancja coraz częściej stosowana przy leczeniu bardzo wielu dolegliwości. Żeby jednak stosować go w sposób, który sprawi, że poczujemy ulgę dobrze jest poczytać na jego temat jakąś fachową publikację. Na stronie https://www.medexpress.pl/olej-cbd-obalamy-mity/76150 jest na temat olejku CBD wiele ciekawych i rzeczowych informacji. Autorzy obalają wiele krążących mitów na temat tego specyfiku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.