kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 07-01-2021, 09:51
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Czytałam fajny artykuł o trawa ozdobna wysoka opisują w tym artykule na blogu różnego rodzaju trawy i dają rady jaką najlepiej wybrać do swojego ogrodu. Zerknijcie poczytajcie może z tego skorzystacie. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 13-01-2021, 18:13
Dhanraj Dhanraj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 2
Domyślnie

Tu nie chodzi o parcie na kostkę granitową Od zawsze marzyłem, żeby mój ogród wykończony był właśnie granitem Mam na myśli właśnie alejki, podjazd przed garażem, podłoże altanki, grill ogrodowy etc. Z tego, co zdążyłem się zorientować, w sklepach stacjonarnych taki kamień kosztuje krocie... Pomyślałem, że może faktycznie dobrą opcją byłoby zamówienie większej ilości materiału z transportem przez internet. Tylko czy macie jakąś sprawdzoną firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 19-01-2021, 16:03
gwilderman's Avatar
gwilderman gwilderman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Strasznie podobają mi się drzewka iglaste w ogrodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 20-01-2021, 14:14
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Myślę, że w pewnej części ogrodu świetnie pasowałaby także kostka brukowa np. w miejscu na meble ogrodowe, aby zapewnić stabilną powierzchnię. jeśli jesteście z Małopolski to brukarstwo Kraków jest świetną firmą z doświadczeniem w tym temacie. Są dokładni i dotrzymują umówionych terminów, co w obecnych czasach jest niewątpliwie bardzo dużą zaletą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 22-01-2021, 23:10
kobra kobra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie

W ostatnim etapie dobrze jest wykończyć ścieżki ogrodowe za pomocą betonowych palisad i obrzeży, które są najbardziej trwałe. Poprawimy też zdecydowanie estetykę ogrodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 01-02-2021, 08:46
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Obecnie mamy bardzo duży wybór dodatków do ogrodu, które będą elementem jego wykończenia. Na https://forvega.pl/pol_m_Donice_betonowe-262.html są dostępne donice betonowe, które są na pewno świetnym elementem ogrodu. A taka donice jest też praktyczna, bo można w niej dodatkowo wsadzić kwiaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 01-02-2021, 12:14
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Czy ktoś z was zastanawiał się nad basenem w ogrodzie? Mam na tyle miejsca, że śmiało mogłabym taki założyć. Koleżanka mi podesłała świetnego producenta http://wood-pool.pl/ basenów, który zajmuje się również transportem i montażem, czyli kompleksowa usługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 02-02-2021, 13:04
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Co roku upiększamy nasz ogród a wiele ciekawych pomysłów znajdujemy na stronie sklepu https://www.betonsklep.pl/, który oferuje dobre narzędzia dla majsterkowicza i profesjonalisty oraz bogaty wybór wyrobów z betonu. Przeglądając ofertę staramy się dopasowywać elementy do naszego ogrodu lub domu i powoli sobie później realizujemy nasze pomysły. Dzięki dobrym narzędziom i materiałom zawsze idzie szybko i sprawnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 15-02-2021, 12:10
sabina9022 sabina9022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 13
Domyślnie

A może firma Kost-Bet poratuje świetnymi produktami? Ja właśnie sprawdzam sobie, co mogą mi zaoferować do mojego ogrodu, który jest dość spory i po pierwszych miesiącach zadowolona jestem. Przede wszystkim zamówienie dotarło terminowo. Firma oferuje przeróżne wzory i kolory i każdy wybiera dla siebie coś odpowiednie. A jeśli nie chcecie koniecznie niszczyć wszystkich roślin, to warto zdecydować się na ekologiczną kostkę burkową. Również jest w taki sam sposób wyceniana, więc można sobie wszystko sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 17-02-2021, 13:40
Poncys Mężczyzna Poncys is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

w ogrodzie można postawić wędzarnie taką jak ta: https://www.cookking.pl/23-wedzarnie Nie ma to jak własna uwędzona kiełbasa według własnego przepisu. Ryby i szynka smakują równie wybornie i ten zapach. Szczerze polecam!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.