kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-03-2019, 07:36
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie gotowe spółki z historią

A potrzebujesz gotowych spółek z nieciekawą czasami historią? polecam skorzystać z usług spolki24.com/pl/z-historia/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2021, 20:34
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Tutaj https://fordata.pl/badanie-due-dilig...ladnie-polega/ warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat due diligence spółki. Macie tam opisane na czym polega i jak się je wykonuje. Dzięki temu można się dowiedzieć ile taka spółka jest warta. Nie wiem czy wiecie, ale można kupić gotową spółkę i nawet, gdy jest zadłużona, to sporo na tym zarobić. Przemyślcie ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2021, 21:47
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Kupno gotowej spółki to bardzo dobre rozwiązanie. W moim przypadku było to kupno spółki cywilnej z pomocą firmy Spolka.org, która zaoferowała mi spółkę z dobrą historią, bez długów w korzystnej cenie. Kupując gotową spółkę mamy o wiele łatwiejszy start i mniej załatwiania. Dodatkowo ze wszystkimi formalnościami udzielono mi pomocy, co bardzo doceniam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-05-2021, 17:14
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 343
Domyślnie

Ja słyszałam, że takie gotowe spółki cieszą się dość dużą popularnością. Wielu przedsiębiorców woli kupić taką spółkę, niż zakładać jakąś od zera. A jakie jest Wasze do tego podejście? Wolelibyście założyć własną spółkę, czy kupić gotową? Jakie są Waszym zdaniem zalety jednego i drugiego rozwiązania, a jakie wady?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-06-2021, 17:49
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Osobiście nigdy nie miałam okazji kupować gotowych spółek więc na dobrą sprawę nie bardzo wiem również jak to wygląda. Ja mam w planach posiadanie spółki za granicą i wiem, że przyda mi się przy tym wsparcie. Jak widziałam to firma thompsonstein.com właśnie świadczy takie usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-08-2021, 19:13
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Zerknij na http://www.trinet.com.pl/gotowa-spol...go-sie-oplaca/, masz tam szczegółowo opisane zalety zakup gotowej spółki - to sie opłaca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-08-2021, 20:12
lorcia lorcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 62
Domyślnie

Nie każdy może założyć spółkę z o.o więc takie rozwiązanie chyba by weszło tu w grę, chociaż sama wole zaczynać wszystko od początku, budować, upadać i się wznosić. Gdybyście chcieli wiedzieć jak i kto może taka spółkę zakładać to na https://www.praca-biznes.pl/ogranicz...oscia-zalozyc/ jest o tym wszystko
__________________
prawo zus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-08-2021, 22:37
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

No pamiętajcie, że musicie posiadać legalną firmę i realne możliwości, aby można było zatrudnić pracownika. Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem gotowej spółki. Liczę na to, że będzie to bardzo dobry biznes, który przyniesie wiele korzyści. Jednak na początek muszę się podszkolić, czytając informacje na stronie http://www.trinet.com.pl/gotowa-spol...go-sie-oplaca/ Dużo tam można znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-09-2021, 11:53
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Jak najbardziej jest to niezwykle ważna kwestia i właśnie dlatego ja jestem zdania, że gotowe spółki są fajnym pomysłem na prowadzenie działalności. Jakiś czas temu również natrafiłam na ciekawy artykuł http://hftsem.com.pl/5-zalet-zakupu-gotowej-spolki/ gdzie właśnie dokładnie wyjaśniono jakie są zalety kupna gotowej spółki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-11-2021, 11:33
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Nigdy nie myślałam nad kupnem spółki z historią, a wręcz chciałam mieć od początku swoją własną i założyłam spółkę na Malcie. W Polsce założenie spółki jest średnio opłacalne, gdyż wszelkie regulacje prawne ulegają często zmianie, a w przypadku Malty jest to raczej stabilne. Jeżeli chcecie założyć spółkę to pamiętajcie, że zakładanie spółki na Malcie jest o wiele łatwiejsze i wcale nie musimy pracować w tym kraju - działalność może być bez problemu prowadzona w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.