kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-10-2016, 12:40
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

depilacja laserowa jest najlepszą opcją. Ja ostatnio znalazłam depilator świetlny na http://www.euro.com.pl/depilatory.bhtml i chyba zamówię. Taka depilacja daje najdłuższe efekty. Do tej pory używałam wosku ale to jest zbyt bolesny zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 11-11-2016, 11:40
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja bym raczej wybrała wosk. Wydaje mi się, że jest najbezpieczniejszy i daje najlepsze efekty. Depilacja laserowa to nie dla mnie, obawiam się bólu A przy wosku praktycznie nic nie boli, a efekty są długotrwałe. Polecam Wam studio depilacji woskiem Easy Waxing http://easywaxing.pl/pl, mają siedziby w Warszawie i we Wrocławiu. Poczytajcie o tej metodzie depilacji na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-11-2016, 16:40
Laura89 Laura89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie depilator jest najlepszy. Ja nie wyobrażam sobie już golić się czymś innym. To nie na moje nerwy. Serio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 31-01-2017, 14:39
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Najgorsze w goleniu są te okropne podrażnienia... Ciągle szukam jakiejś super metody. Chcę spróbować czegoś od La Roche-Posay http://www.laroche-posay.pl/porady-k...x?TopicId=1416 Mój mąż znalazła u nich coś do golenia i on chwali, więc chyba mu podkradnę :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-02-2017, 13:13
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja wolę normalnie golić, już testowałam wiele sposobów na gładkie nogi i zdecydowanie wolę tradycyjną maszynkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-06-2017, 02:11
Sikorka_56 Sikorka_56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 6
Domyślnie

Nie ma co się oszukiwać, jeśli używasz maszynki to wcale się nie depilujesz a jedynie strzyżesz, bo skracasz włoski przy skórze -nie da się więc uniknąć tego,że skóra będzie szorstka. Przy depilacji laserowej ma się spokój( no bo nie trzeba się już depilować) i gładką skórę. Byłam w Vici Clinic na 6 zabiegach, z czego pierwszy był za 50% i teraz mam całkowity spokój z depilacją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-07-2017, 20:03
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Ja jestem za woskowaniem. Raz na jakiś czas i efekt się utrzymuje Kupuję taki wosk marki Hildegard Braukmann, jest dobry dla delikatnej skóry bo nie podrażnia. Ogólnie wolę taki rodzaj depilacji niż maszynkę czy depilator. Po depilatorze włoski strasznie mi się wrastały w skórę i to później bolało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-07-2017, 13:35
FitnessWomen FitnessWomen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja raczej zawsze używam depilatora, wygodnie i w miarę szybko dla mnie okej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-08-2017, 08:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Mi najbardziej odpowiada depilator https://www.philips.pl/c-m-pe/usuwanie-wlosow po takiej depilacji nie mam podrażnień skóry ani wrastających włosków jak po zwykłym goleniu maszynką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-08-2017, 13:37
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

też uważam, ze laser jest najlepszy. mam dosyć maszynek i jak tyulko odłoże pieniądze, to ide na laser
__________________
mezoterapia igłowa toruń
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.