kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 08-11-2016, 11:00
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Ja chcę Wam polecić świetny sklep: https://hairlook.pl/, gdzie znajdziecie naprawdę duży wybór w produktach, profesjonalnych do włosów Sklep oferuje towar z wysokiej półki, a jak wiadomo - fachowe produkty dużo lepiej działają na włosy niż "sklepowe"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-11-2016, 05:52
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Na łamliwe włosy wypadjace przesuszone dobry jest olejek arganowy, https://www.sekretpiekna.sklep.pl/pl/c/OLEJ-ARGANOWY/76 o taki świetnie dba o ich kondycję. Nawilża chroni także przed przesuszeniem. U mnie pomogł nawte po zabiegach fryzjerskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-12-2016, 10:57
ruda_monia ruda_monia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 6
Domyślnie

Szampon i odżywka to jedna sprawa, ale jeśli łamią się włosy to najlepiej jest zmienić dietę. Dużo więcej warzyw, owoców, nieprzetworzonych pokarmów. Może też warto zacząć suplementację. Kondycja włosów powinna się poprawić, ale na pewno nie od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 31-12-2016, 08:29
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jak są łamliwe to konieczne kosmetyki z silikonami. No i odstawienie stylizacji na gorąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 25-03-2017, 15:33
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Przy łamliwych włosach koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, czym i w jaki sposób się je rozczesuje. Mi też się sporo włosów łamało podczas rozczesywania. Teraz mam szczotkę Tangle Angel i jest o niebo lepiej. Tu można o niej więcej poczytać http://www.miskejt.pl/2016/01/tangle...le-angel.html/ . Najlepsza, jaką miałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-03-2017, 22:38
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Może pomyśl nad zmianą szczotki? ja używam tangle angel i jestem z niej zadowolona. Szczotka ma powłokę antystatyczną nie łamie włosów, nie puszy ich oraz nie wyrywa. Kiedyś czesałam się grzebieniem to z cebulkami włosy wypadały.. teraz jestem bardzo zadowolona, szczególnie z wyglądu szczotki i jej ergonomicznego kształtu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-03-2017, 20:09
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Według mnie Tangle Angle jest godna polecenia. Delikatna, duża powierzchnia do czesania , dobrze rozczesuje włosy no i ma piękny wygląd . Nic dodać nic ująć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-04-2017, 15:42
linea1's Avatar
linea1 Mężczyzna linea1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 34
Domyślnie olejek

a może pomoże Ci naturalny olej arganowy używany jako maseczka na włosy? Słyszałam że pomaga
__________________
Zbyt wielka pokora jest półpychą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-04-2017, 11:18
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Dobry szampon może pomóc moim zdaniem. Kiedyś miałam podobnie ale teraz stosuję specjalny szampon z olejem z konopi. Zamawiam przez internet na https://nasionamari.pl/index.php?id_...roller=product bo tutaj mam go za 13 zł więc groszowa sprawa. Włosy gładkie i miękkie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-06-2017, 19:15
Kredka_28 Kredka_28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie

Moim zdaniem warto pomyśleć też o dobrym fryzjerze, bo farbowanie bardzo niszczy włosy. Teraz jet mnóstwo opcji, dzięki którym można tego uniknąć. Mam cienkie i łamliwe włosy z natury, jednak bardzo nie lubię ich mysiego koloru. W salonie Gnatyshyn na Ursynowie mają koloryzację farbą Elumen - moje włosy są w świetnej kondycji po niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.