kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-06-2021, 06:29
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Co do kawy to przecież wiadomo, że jest to rzecz gustu i nie każdemu będzie smakowała ta sama, a oprócz tego dużo rzeczy ma wpływ na jej smak. Zastanawiam się właśnie jaki młynek do kawy wybrać ponieważ na rynku sa różne tańsze, droższe, ręczne, mechaniczne... co polecacie najbardziej i czy do 1000zł można kupić porządny mlynek do kawy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-06-2021, 20:22
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Dobra kawa? To taka świeżo wypalana w palarni https://www.ewa-gotuje.pl/artykuly/f...osto-z-palarni . Zobaczcie sami w tym artykule dlaczego, ja wcześniej kupowałam kawę już mieloną, parzyłam sobie tradycyjnie. Potem mąż kupił ekspres, nawet nie jakiejś wysokiej jakości ale od razu poczułam różnicę w smaku pitej kawy. A jak znajoma poleciła mi kupić taką w palarni to dopiero przekonałam się co to znaczy pyszna kawa. I taka dopiero dodaje sił i energii. Na naprawdę długo, wypijam jedną filiżankę i na kilka godzin jest power.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-06-2021, 13:28
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

A co sądzicie o ekspresach do kawy Breville? Ja ostatnio dostałam właśnie taki w prezencie i jest naprawdę świetny. Łatwy w obsłudze i co ważne robi doskonałą kawę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-02-2022, 07:20
paluszek991 paluszek991 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 130
Domyślnie

Do dobrej kawy trzeba mieć też jakiś dobry młynek. Ja polecam takie jak są tutaj - https://swiezopalona.pl/kategoria/37/mlynki, każda kawa która jest świeżo zmielona smakuje o wiele lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-02-2022, 10:50
Henryk91411 Mężczyzna Henryk91411 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 5
Domyślnie

Nie pije kawy ponieważ uważam, że jest ona kompletnie nie zdrowa.
__________________
wkłady kominkowe Defro

Ostatnio edytowane przez Henryk91411 : 02-03-2022 o 11:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-03-2022, 11:26
Kasiastan Kasiastan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 17
Domyślnie Palarnia Kawy Bydgoszcz

Palarnia kawy Bydgoszcz oferuje kawę wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Działalność jest prowadzona z pasją, misją jej załogi jest wiedzieć o kawie jak najwięcej i nie poprzestawać na laurach. Zachęcam do spróbowania ich wyrobów, naprawdę warto.

Ostatnio edytowane przez Kasiastan : 15-03-2022 o 14:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-03-2022, 12:51
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Na to jak smakuje kawa wpływa również to w czym ją przygotujemy. Moim zdaniem warto kupić porządny ekspres Ja na przykład mam Breville Barista Max, ma wbudowany młynek, więc kupuję kawę w ziarnach i mielę w domu. Kawa jest świeża i pyszna, a poza tym pięknie pachnie nią w całym domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-04-2022, 12:13
eliane.dibbert's Avatar
eliane.dibbert eliane.dibbert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Kawa smakuje na pewno lepiej, gdy pijemy ją z ulubionej filiżanki Filiżanka z porcelany sprawi, że rytuały te nabiorą wyjątkowego charakteru.
Warto mieć w kuchni komplet eleganckich filiżanek porcelanowych do kawy i herbaty. Warto kupić je w zestawie ze spodeczkami. Filiżanki różnią się w zależności od tego, do jakiego napoju są przeznaczone. Co sądzicie o tych ręcznie malowanych filiżankach bolesławiec - https://garneczki.pl/produkty/filizanki/boleslawiec?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.