kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-06-2019, 10:26
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

ja na co dzień nie lubię się za bardzo malować, wkurza mnie to, wolę zdecydowanie zadbać o siebie w inny sposób, na przykład wypełnić zmarszczki kwasem albo powiększyć usta i od razu lepiej buzia się prezentuje nawet bez makijażu, sporo ciekawych i fajnych metod dbania o siebie znalazłam na na blogu o urodzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 09-07-2019, 06:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

no pewnie, że tak ja dodałabym jeszcze od siebie, że trwały makijaż zawsze wygląda dobrze Ja jestem mega zadowolona, ze zdecydowałam się na makijaż trwały brwi i oczu ( zrobiłam go u Dominiki Kossakowskiej w salonie Jest Pięknie w Warszawie. 100% zadowolenia, bardzo naturalny efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-07-2019, 08:23
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się makijaż permanentny. Jakbyście chciały zdecydować się na niego to polecam zajrzeć na stronę https://www.longline.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-08-2019, 10:48
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A powiedzcie mi w jakich sklepach najczęściej ku[pujecie kosmetyki do makijażu i akcesoria ? Bo szukam coś dobrego dla siebie, bym nie musiała po miesiącu użytkowania wywalać. Czy te akcesoria do makijazu jakie znalazłam na ceneo są ok ? https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_makijazu czy jednak polecicie mi coś innego ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-08-2019, 12:15
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Dziewczyny, a co robicie gdy pojawi wam się niechciany gość, zwany opryszczką? Niedawno poznałam domowe sposoby na opryszczkę W leczeniu opryszczki wargowej pomocniczo możemy spróbować wykorzystać miód - znany jest ze swojego działania przeciwzapalnego. Wystarczy nałożyć odrobinę na usta, aby odżywił skórę i przyspieszył gojenie,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-08-2019, 07:36
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Make up no make up jest zawsze dobrym rozwiązaniem. I nigdy nie wychodzi z mody, co najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-10-2019, 19:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Moim zdaniem mocniejszy makijaz oczu zawsze odbrze wyglada. Co sądzicie o tym,zeby podkreslac na co dzien mocniej oczy i doczepiac sobie rzesy? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat https://amazinglashes.com/akcesoria Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-10-2019, 18:09
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Na trwały makijaż nigdy bym się nie zdecydowała. A to dlatego, że moda na makijaż tak często ulega zmianie, że w którymś momencie chwili mogłabym wyglądać niemodnie, a na to sobie pozwolić nie mogę. Nie po to ciągle czytam artykuły na blogach, choćby takie jak ten https://toolsforbeauty.eu/blog/roz-w...akijaz-sezonu/ by ostatecznie stać się niemodną. A jak jest z Wami? Kto lub co Was inspiruje do zmian w makijażu? Osobiście uważam, że najlepsze są blogi. One zwykle pisane są przez znawców tematu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-10-2019, 15:16
RobbiePL0 Mężczyzna RobbiePL0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 33
Domyślnie twarz

dobry makijaz nie jest zly
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 13-11-2019, 06:43
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

figa haha no własnie to samo miałam pisać też mam makijaz trwały ( i też robiony przez Dominikę) i uważam, ze ten rodzaj makeup'u nigdy z mody nie wyjdzie wiadomo, że efekt musi być jak najbardziej naturalny ale akurat dla Dominiki to żaden problem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.