kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 15-07-2019, 15:34
cator cator is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja w tym roku bardzo chcę wyjechać na wakacje razem z moją rodziną pod namiot i na kajaki. Przygotowujemy się powoli do tego wyjazdu, nawet na https://gokajak.com/blog/informacje/...i-ratunkowych/ ostatnio ogarniałem jakie kamizelki ratunkowe zabrać. Lubicie takie wyjazd czy nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 15-07-2019, 16:37
Kamillla's Avatar
Kamillla Kamillla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

W tym roku postanowiłam drugi raz pojechać w Bieszczady. Bieszczady zimą zauroczyły mnie i chciałabym zobaczyć je o każdej porze roku https://bieszczady.land/9-miejsc-w-b...m-krajobrazem/ Aż trudno oderwać wzrok od ośnieżonego grzbietu Połoniny Caryńskiej, który podziwiać możemy nawet jadąc samochodem, już od Przełęczy Wyżnej i słynnych serpentyn, w stronę Ustrzyk Górnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 21-07-2019, 21:14
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak wakacje mają być aktywne to chyba najlepiej w góry bo masz możliwość wędrówek ale także jazdę rowerem czy kajakiem. Świetne apartamenty znajdziesz na portalu Sun and Snow który zajmuje się wynajmem i ma bazę niemal w każdym miejscu w kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 21-08-2019, 17:06
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Na pewno, na każdą wyprawę plecak ze skóry naturalnej, może okazać się swoistym must have! Chociaż wydaje się to niezbyt konieczne to tak pojemny i bardzo wytrzymały sprzęt jest niesamowicie ważnym elementem dlatego postaw na http://naturalnieskorzane.com/plecak...ry-naturalnej/ i wybierz coś dla siebie!
__________________
Moja strona dla kobiet i o kobietach - diana-sport.pl, zapraszam! A jeśli kochacie aktywność fizyczną to zapraszam na plecakowiec.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 22-08-2019, 07:14
nwkagnieszka nwkagnieszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 23
Domyślnie

Ja osobiście kocham podróżować i jak chcę się dowiedzieć czegoś o wakacjach, podróżowaniu etc. to szukam na tej stronie http://www.polskiezrzeszeniehoteli.pl. Są tam mega interesujące rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 22-08-2019, 10:38
kus26's Avatar
kus26 kus26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Świnoujście
Posty: 4
Domyślnie

W wakacje wolę miejsca spokojne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 22-08-2019, 14:55
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

My całą rodzinką chodzimy na wrotki, bo aktywne wakacje to nasz must have! Bardzo się cieszę, że Wrotki wywrotki pojawiły się w Rzeszowie - dzięki nim mamy zawsze dobry plan na popołudnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 22-08-2019, 17:11
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A może warto odwiedzić takie kraje jak azerbejdżan wycieczki w tamte kierunki sa coraz bardziej popularne, wiele biur podróży oferuje tego typu atrakcje. Osobiście nigdy nie byłam, ale dla kogoś, kto lubi podróżować taka wycieczka będzie na pewno ciekawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 04-11-2019, 16:21
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Z aktywnymi wakacjami od zawsze kojarzy mi się trekking. Fajny sposób na ruch, który pozwala na zwiedzanie w sposób jak najbardziej dopasowany. Postaw więc na https://www.brytyjka.pl/jaki-plecak-...c-cid-281.html aby być zawsze w komforcie i ze spokojem przemierzać wszelkie miejsca!
__________________
Moja strona dla kobiet i o kobietach - diana-sport.pl, zapraszam! A jeśli kochacie aktywność fizyczną to zapraszam na plecakowiec.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 30-11-2019, 11:35
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Proponuję skorzystać z wycieczki organizowanej przez biuro podróży, specjalizujące się w wyprawach do Azji. Oferta CT Poland jest rozbudowana, a w cenie masz m.in. ubezpieczenie, przeloty, wyżywienie, noclegi, opiekę polskiego pilota, wszystkie bilety wstępu do obiektów itd. Wybór kierunków jest taki duży! Tajlandia, Indie, Singapur, Wietnam, Korea Południowa - koniecznie sprawdźcie harmonogram na ich stronie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.