kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 24-08-2019, 13:14
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Niewątpliwie podczas ćwiczeń stawy są bardzo obciążane. Dodatkowo niekorzystnie może wpływać na stawy zbyt masa ciała. Jeśli chcecie wzmocnić stawy to możecie włączyć do swojej diety suplementy firmy Swanson https://musclepump.pl/swanson . Dostępny jest np taki produkt o nazwie Devil's Claw - to naturalny preparat działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie a także regenerujący stawy. Swanson oferuje produkty sprawdzone, bezpieczne i skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 09-09-2019, 09:18
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Wcześniej to myślałam że takie wzmacnianie nie jest w ogóle potrzebne, bo w końcu ćwiczę i zdrowo się odżywiam, czyli daję mojemu organizmowi wszystko co potrzebne. Ale dopiero jak zaczęłam odczuwać jakieś bóle to postanowiłam zafundować sobie Biomag i przechodzić terapie polem magnetycznym w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 14-09-2019, 11:32
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeśli chodzi o zdrowie, to niedawno trafiłam na bardzo ciekawą stronę, mianowicie kto ma lek, na której trafiłam na wiele bardzo interesujących artykułów, które poruszają naprawdę intrygujące tematy. Również dowiedziałam sie czegoś nowego na temat leku acne derm Dajcie znać, co sądzicie o tej stronie

Ostatnio edytowane przez drakarcys123 : 14-09-2019 o 13:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 23-09-2019, 11:23
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

bardzo ważne jest by dostosować odpowiednie odzywki do naszych potrzeb. Jak już chodzisz na siłownie to moze zakup takie http://www.activlab.pl/pl/c/Aminokwasy/59 odżywki. Warto też porozmawiać z personelem sklepu by cos Ci doradzili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 01-10-2019, 10:59
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Lepiej dbać o stawy, ja o tym zapominałam i teraz pojawiło się u mnie zwyrodnienie stawu barkowego i muszę mocno o siebie dbać. Rehabilitacja i te sprawy. Dbajcie o siebie.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 25-10-2019, 11:49
jreichert's Avatar
jreichert jreichert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Czytałam o tym bardzo dużo. Rola spożywania probiotyków w kontekście wzmacniania organizmu jest nieoceniona.


___________________________
Probiotyki w reumatoidalnym zapaleniu stawów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 11-12-2019, 19:51
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Problemy ze stawami to dosyć popularna dolegliwość przy uprawianiu sportu. Już przy pierwszych objawach postawcie na odpowiednie suplementy na stawy. Tu także mogą sprawdzić się inne specjalistyczne środki. Sprawdźcie sobie co polecają na portalu labmedica. Znajdziecie tu wiele recenzji, opisów, opinii, różnych pomocy medycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 12-12-2019, 14:40
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Cytat:
Napisał katakata
Słyszałam o tym Animal Flex. Podobno jest całkiem niezły, ale sama go nie używałam.

czasem jak sie przeforsujesz to zadne suple nie pomogą, tylko rehabilitacja.A jeśli chodzi o skuteczną rehabilitacją to ja polecam rehabilitacja łódź tam pracują bardzo dobrzy lekarze , szybko cie postawią na nogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 11-03-2021, 10:59
beatata beatata is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 71
Domyślnie

Mój kolega bardzo dużo je galaretek i innych produktów na bazie żelatyny, którą można kupić na https://jawo2008.pl/371-zelatyna-spozywcza.html, bo to dobry składnik właśnie nie tylko różnych potraw i dań, ale również na stawy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 16-03-2021, 06:40
solonely solonely is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 21
Domyślnie

Chyba lepiej już ćwiczyć te stawy. Ja codziennie ćwiczę przez 15-20 min jogę i to mi sporo daje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.