kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-08-2019, 21:45
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeżeli chodzi o miejsce jakim jest Magiczna klinika to nie moge powiedzieć na ich temat ani jednego złego słowa, byłam i na pewno wróce po więcej, narazie tylko wygładzałam zmarszczki ale w planach są też cienie pod oczami. Kto wie moze i usta powiększe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-08-2019, 16:16
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Mnie również zafascynowała magia miejsca jakim jest https://www.magicznaklinika.pl/ nie wydałam wcale dużo za zabieg a wyszło idealnie. Na stronie dla ciekawskich znajduje się dokładny cennik który warto będzie przejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-08-2019, 14:10
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja również jak moje poprzedniczki polecam wam magiczną klinikę. W tym miejscu została przeprowadzona na mojej twarzy korekta zmarszczek zostały wygładzone praktycznie do zera, sam zabieg bezbolesny i opuchlizna zeszła bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-10-2020, 19:16
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

Wszystkie poprzednie wpisy mówią prawdę. Magiczna Klinika ma oddziały w całej Polsce, a zabiegi nie są bardzo drogie. Ja również skorzystałam z zabiegu modelowania ust i potwierdzam, że to nic nie boli, nie ma się czego obawiać. Już na pierwszej wizycie przekonałam się, że jestem w dobrych rękach. Wiem, że wrócę do nich na kolejny zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-10-2020, 18:20
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Jakub46767, nie masz racji, bo akurat w każdym oddziale Magicznej Kliniki są promocyjne ceny na większość zabiegów. Ale to nie przekłada się na jakość zabiegów, bo ta jest bardzo dobra. Byłam na wygładzeniu zmarszczek na twarzy i dłoniach w klinice w Radomiu i polecam wszystkim. Nie przekonasz się, czy to działa, dopóki sam nie sprawdzisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-10-2020, 07:28
ki00 ki00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 5
Domyślnie

chciałabym sie zapisan na jakiś zabieg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-10-2020, 17:56
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Ki00, z zapisaniem się do Magicznej Kliniki nie ma problemu, nawet w czasie epidemii koronawirusa. Wszystko można załatwić w domu za jednym kliknięciem. Wizytę umawiasz online i sama możesz wybrać odpowiedni termin. Zawsze możesz też do nich zadzwonić, jeśli masz wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-10-2020, 18:01
kalina67 kalina67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Rozalka99, zgadzam się z Tobą. Jakość zabiegów w Magicznej Klinice jest bardzo dobra. Sama tam byłam i będę ich polecać każdemu. Ceny rzeczywiście są niższe, ale to nie znaczy, że jakość jest gorsza. Wręcz przeciwnie, każdy zabieg i konsultacja są robione szczegółowo i dokładnie. Panie doktor mają ogromną wiedzę na temat medycyny estetycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-10-2020, 16:00
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Rozalka - widzę, że wspomniałaś o zabiegu na dłonie. Ja się zastanawiam czy nie kupić mamie na święta, w ramach prezentu. Boli taki zabieg? Ile czasu na niego potrzeba? Mama w gorącej wodzie kąpana i ciągle w biegu, długo nie usiedzi XD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-11-2020, 08:34
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Jak mama zobaczy efekt to i kilka godzin wysiedzi Na stronie Magicznej Kliniki masz galerię zabiegów - pokaż jej. Sam zabieg to chwila, jakieś pół godziny, może trochę więcej. Jest znieczulenie miejscowe więc i ból znośny. Ja polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.