kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 03-11-2020, 23:19
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jakie oleje stosujecie w swojej diecie? Ja zawsze unikałam oleju rzepakowego a okazuje się, że olej ten ma mnóstwo właściwości! Tutaj https://olejrzepakowy.com/ możesz się z nimi zapoznać. Cieszę się, że je odkryłam. Ta wiedza pomoze mi w świadomym, zdrowym odżywianiu,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 04-11-2020, 09:36
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Jeśli chcemy dbać*o nasze zdrowie, to musimy dbać też o to, co jemy na co dzień. Możemy czytać literaturę medyczną dotyczącą dietetyki, aby dokładnie wiedzieć jakie zdrowe produkty dołączyć do naszej diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 04-11-2020, 10:05
kamil2216667 Mężczyzna kamil2216667 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 61
Domyślnie

Czasami warto zamówić bardzo dobrą dietę pudełkową w https://www.smacznadieta.com .Sam o tej firmie dowiedziałem się bardzo przypadkowo od kumpla.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 09-11-2020, 19:23
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Taką dobrą żywność możecie dostać na stronie Parmezan serJa tutaj już jie raz zamawiałam produkty. To sklep z żywnością z Włoch. Bardzo dobrej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam najmocniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 13-11-2020, 23:23
kabsi kabsi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 30
Domyślnie

próbowaliście kiedyś shake'ów odchudzających? Kupilam sobie fitMe czekoladowy, codziennie piję jeden lub dwa razy zamiast posiłku. Są sycące i zawierają superfoods min maca, które fajnei działają na kondycję i nastrój
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 16-11-2020, 23:45
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

spodobały mi się shaki fitMe, dobrze smakują, są sycące, to super opcja na szybki i zdrowy posiłek i plus taki, że można w każdej chwili coś zjeść i nie zapycham sie fastfoodami ani słodyczami. Na pewno pomoze mi to zadbać o sylwetkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 17-11-2020, 09:54
sube sube is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

jak dla mnie to cała ta eko żywność to ściema
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 29-11-2020, 13:33
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja w zdrową żywność zaopatruję się głównie w sklepach internetowych, bo zazwyczaj oferują one dużo atrakcyjniejsze ceny w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Na przykład ekologiczny cukier trzcinowy zamawiam sobie zawsze na stronie internetowej https://ekochatka.pl/cukier-trzcinowy. Polecam i Wam się tam rozejrzeć, ceny nie są wygórowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 30-11-2020, 11:35
Karola12 Karola12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 53
Domyślnie Amerykańska wołowina

Z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o zdrową żywność, to najtrudniej jest zdobyć dobrej jakości mięso. Długo poszukiwałam odpowiedniego źródło i trafiłam w końcu. Amerykańska wołowina https://bbq.pl/wolowina-usda-choice,c75,pl.html, która gości w mojej kuchni jest pysznym i delikatnym mięsem. Cała moja rodzina jest jej fanem. Jeśli chodzi o produkty mięsne, to głownie w tym sklepie się zaopatruję. Bardzo dobre źrdódło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 30-11-2020, 21:46
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy olej rzepakowy? Ja szukam takiego o idealnym, czystym składzie, który świetnie sprawdzi się w kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.