kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-11-2018, 09:49
emifos emifos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie Bony rabatowe

Moja koleżanka często chodzi na zakupy. Pomyślałem żeby pomóc jej zaoszczędzić trochę pieniędzy i poleciłem jej https://bonusiak.pl/bony-rabatowe-voucher Jak myślicie czy będzie z tego korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-11-2018, 15:40
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Sporo promocji było, szczególnie na rtv i agd. Jednak z tego, co widzę
to na gazetkonosz.pl dalej są sklepy, które mają promocje. Zobacz na przykład co oferuje gazetka mila albo biedronka. To są miejsca, gdzie cały czas pojawiają się produkty w niższych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-11-2018, 17:11
nikkej nikkej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Często sprawdzam sobie tego typu strony żeby mieć pod kontrolą wszystkie rabaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2020, 23:26
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jeżeli będziecie szukali dobrej jakości artykułów kosmetycznych, narzędzi i sprzętów do efektywnej pracy to warto zajrzeć do oferty hurtowni FineFactory gdzie będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji jak produkty Active w przypadku których możecie liczyć na wysoki standard i przystępne ceny, jednocześnie licząc na dobry kod rabatowy 10% - "Fine10A" z którego także udało mi się skorzystać przy zakupie sterylizatora UV oraz FREZARKA JD700 VIOLET. Wszystko tak jak być powinno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-02-2021, 21:06
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Zawsze poluję na promocje, nie ma znaczenia czy chce kupić jedzenie, ubrania, kosmetyki. Mam w telefonie mnóstwo przydatnych aplikacji dzięki którym oszczędzam i nie tylko. Najnowsza to aplikacja lewiatan https://gazetka-lewiatan.pl/aplikacja-moj-lewiatan/ zachęcam do pobrania . Od razu można sprawdzać jakie obowiązują w sklepie rabaty i promocje, tworzyć listę zakupów, mają ciekawe przepisy kulinarne. Na stronie macie dokładne instrukcje jak pobrać aplikację, opis. Na pewno sklep znacie, ja robię tam najcześciej zakupy a takich koło mnie tylko jest kilka, w każdym świeże produkty, porządek na półkach, miła obsługa. Tylko kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-02-2021, 11:50
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Jeśli zwracacie uwagę na ceny, lubicie oszczędzać, to warto też zajrzeć na stronę https://igazetka.pl gdzie znajdziecie aktualne promocje w supermarketach Nawet nie uwierzycie, ile dzięki takiemu świadomemu kupowaniu można zaoszczędzic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-02-2021, 13:43
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Powiem Wam, że kompletnie nie pamiętam kiedy korzystałam z tego typu bonów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-08-2021, 11:06
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Jeśli szukacie aktualnych kuponów rabatowych, to koniecznie zajrzyjcie do https://dobryitani.pl/ Ja korzystam z tej strony od dłuższego czasu i naprawdę udało mi się sporo zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-08-2021, 11:41
Gazela Gazela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja ich zazwyczaj nie używam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.