kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-01-2014, 17:17
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie Jak dorobić?

Macie jakieś pomysły na dorabianie? Najchętniej bez wychodzenia z domu. Kombinuję, skąd by ty wciąż trochę dodatkowej kasy.
Ostatnio wpadła mi na przykład w oko strona Cupsell.pl. Zasada jest prosta - zarabia się na sprzedaży gadżetów zaprojektowanych przez siebie lub innych użytkowników. MOżna też polecać stronkę innym i zarabiać dzięki ich sklepom. Co myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-04-2014, 12:28
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Jeśli posiadasz pewną sumkę pieniędzy polecam odłożyć Ci je na lokacie - jest to naprawdę opłacalne rozwiązanie ponieważ pieniążki nie tracą na wartości i zarabiają na siebie kilka procent w skali roku. Zdecydowanie więcej niż wynosi inflacja
Jeśli ciekawi Cię to w jakim banku jest najbardziej opłacalna oferta kliknij ten link - znajdziesz tam dobre porównanie lokat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-04-2014, 15:05
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Też myślę, że lokata to dobry pomysł, ale tu musisz mieć już jakieś większe oszczędności.
Możesz też pomyśleć o tym, żeby sukcesywnie gromadzić kapitał i inwestować go w coś, co przyniesie zysk w przyszłości.
Wiele osób kupuje na przykład brylanty albo bardziej wartościowe monety, tworząc kolekcje.
Popatrz sobie na te: http://www.cezar24.pl/monety-2-zl-gn-c-85_114.html - w tej chwili nie zarobisz, ale im rzadsze eksponaty kupisz teraz, tym więcej zyskasz w przyszłości.

Ostatnio edytowane przez marzycielkazostendy : 25-07-2014 o 18:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-04-2014, 07:55
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

A wiecie, że można obecnie znaleźć dość sporo ofert pracy, którą można wykonywać właśnie w domu ? Serio.
Sama ostatnio sobie dorabiam w jednej firmie. Dobrze znam program excel tak więc niektóre dane jestem w stanie wprowadzać właśnie w domu. Pracę znalazłam w sieci, konkretnie na tym portalu:
http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l
W tej zakładce są akurat oferty pracy w Warszawie ale możecie sobie przejrzeć wszystkie miasta
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-04-2014, 13:50
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

A zastanawiałyście się może nad taką posadą jak opiekunka seniora ? Praca ta ni wymaga dużych kwalifikacji zawodowych a wyłącznie naturalnej ludzkiej życzliwości jak i zaangażowania w pomoc innym
W linku znajdziecie dobry portal o tym w jaki sposób szukać takiej pracy a także jakie dokumenty należy złożyć aby starać się o taką posadkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-04-2014, 08:35
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A ja właśnie myślałam, że taka opiekunka powinna mieć, może nie tyle odpowiednie wykształcenie, to kursy i szkolenia dotyczące głównie spraw związanych ze zdrowiem - robienie zastrzyków etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-05-2014, 10:33
Belkis1701 Belkis1701 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 9
Question

Zeby sobie dorobic, najlepiej szukac pracy, ktora polega na zarabianiu przez internet. Np. udostępnianiu postow na swojej scianie na facebooku, lajkowanie postow, udzielanie sie w komentarzach. pieniadze nie sa duze, ale zawsze jakies sa.

____________________
To takie proste szkolenia Warszawa Kliknij !

Ostatnio edytowane przez Belkis1701 : 14-07-2014 o 12:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-06-2014, 16:35
cichawoda cichawoda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 23
Domyślnie

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o opiekunkę.. długo szukałam odpowiedniej osoby która mogłaby zaopiekować się moim skarbem. Przeszukałam wiele gazet i ogłoszeń.. nic nie znalazłam, dopiero w internecie natrafiłam na serwis z pomorskiego http://www.emcare.pl/ gdzie udało mi się skontaktować z idealna opiekunką. Zdecydowanie polecam ten serwis
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-06-2014, 18:43
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

z tym, że założenie lokaty jak tu ktoś wyżej pisze to raczej nie sposób stricte na dorobienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-07-2014, 23:22
Pauline1366 Pauline1366 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Smile

Cytat:
Napisał Belkis1701
Zeby sobie dorobic, najlepiej szukac pracy, ktora polega na zarabianiu przez internet. Np. udostępnianiu postow na swojej scianie na facebooku, lajkowanie postow, udzielanie sie w komentarzach. pieniadze nie sa duze, ale zawsze jakies sa.
czasami można fajnie dorobić w taki sposób

____________________
Drożyznę wykopano http://konewkaigrabki.wordpress.com/ zostało to co lubisz!

Ostatnio edytowane przez Pauline1366 : 29-12-2014 o 13:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.