kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-08-2014, 07:26
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Czy opłaca się wpłacić pieniądze na fundusz inwestycyjny?

Myślicie,że jest to opłacalne? Czy lepiej po prostu zainwestować w bezpieczną lokatę ? Która jednak nie przyniesie jakichkolwiek zysków ponieważ oprocentowanie w wielu bankach wynosi maksymalnie 2-3%. W jaki sposób oszczędzanie swoje pieniądze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-08-2014, 07:52
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Sama bawię się w fundusze od kilku dobrych lat
W zasadzie to sama w domu trzymam pieniądze tak wiec sama staram się je pomnażac.
Fakt,że lokaty są bezpieczne ale tak jak piszesz oprocentowanie jest na bardzo niskim poziomie ...
Jeśli chcesz postawić na fundusz to przede wszystkim przejrzyj sobie wszystkie rodzaje:
http://www.comperia.pl/fundusze_inwestycyjne - tutaj jest najlepsze zestawienie, poczytaj sobie o strategiach działania.
No i zdecyduj się na kilka. Taka dywersyfikacja oddali ewentualne ryzyko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-08-2014, 08:07
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja również od jakiegoś czasu interesuję się tematem ponieważ faktycznie te lokaty są bardzo niskie ...
Jmalinowska widzę,że masz pewne pojęcie w temacie. Czy inwestowałaś ostatnio pieniądze na jakimś funduszu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-08-2014, 19:41
MORZYSLAW75 MORZYSLAW75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Lightbulb

Cytat:
Napisał dorocina
Ja również od jakiegoś czasu interesuję się tematem ponieważ faktycznie te lokaty są bardzo niskie ...
Jmalinowska widzę,że masz pewne pojęcie w temacie. Czy inwestowałaś ostatnio pieniądze na jakimś funduszu?
chyba najlepiej zainwestować w jakąś nieruchomość

____________________
Wyjątkowo niskie ceny http://rozsadnastudentka.bugs3.com/ to nie bajka!

Ostatnio edytowane przez MORZYSLAW75 : 04-03-2015 o 12:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-09-2014, 08:09
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ceny nieruchomości maleją tak więc nie wiem czy rzeczywiście jest to dobra opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-09-2014, 07:50
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

No szczególnie, że wiele osób na tym straciło. Bańka mieszkaniowa w końcu pęknie i mieszkania bardzo stanieją.
Na moje oko również warto jest postawić na fundusz.
Na stronie jaką tutaj dałam jest możliwość zostawienia kontaktu do doradcy w sprawie funduszy - możesz się skontaktować i porozmawiać ze specjalistą - nie musisz od razu zakładać ale przynajmniej ktoś Ci coś podpowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-09-2014, 09:54
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ok dzięki za zestawienie !
Nie mam tyle kasy aby zainwestować w nieruchomość tak więc ta opcja od razu odpada.
Niemniej tak jak pisałam szkoda było mi to trochę trzymać sobie na lokacie...
Zostawiłam dzisiaj numer telefonu w serwisie comperia. No zobaczymy co mi doradca podpowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-09-2014, 10:01
hellenka hellenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Ok dzięki za zestawienie !
Nie mam tyle kasy aby zainwestować w nieruchomość tak więc ta opcja od razu odpada.
Niemniej tak jak pisałam szkoda było mi to trochę trzymać sobie na lokacie...
Zostawiłam dzisiaj numer telefonu w serwisie comperia. No zobaczymy co mi doradca podpowie.

Jesteś juz po rozmowie? Jeśli tak zdradź szczegóły i czy doradca coś pomógł. Też chciałabym zainwestować w jakiś fundusz, ale nie wiem od czego zacząć. Przydałby się ktoś z fachową wiedzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-09-2014, 21:27
piotreku Mężczyzna piotreku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 1
Domyślnie

No właśnie tez jestem ciekawa, jak wypadła rozmowa? Ostatnio bardzo zainteresowałam się tematem inwestowania w fundusze, czytałam dużo artykułów i zestawieniem. Zostawiłam dziś swój numer w formularzu na comperii i czekam na telefon od doradcy.
Możecie polecić jakiś korzystny ale jednak bezpieczny fundusz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-03-2015, 13:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

A czy macie jakieś sposoby na oszczędzanie/inwestowanie kiedy jesteście właścicielem małej firmy? Ostatnio zastanawiamy się z partnerem jak zaoszczędzić to co mamy, no i oczywiście żeby coś tam z tego jeszcze urosło Znaleźliśmy ofertę http://www.credit-agricole.pl/male-i...y/oszczednosci i na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo fajnie tak? Konto oszczędnościowe/ lokata terminowa, dynamiczna, z plusem, ale czy tak rzeczywiście dobrze jest w przyszłości? W jakim banku wy gromadzicie swoje oszczędności? Chodzi nam o połączeniu konta oszczędnościowego z jakąś lokatą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.