kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-06-2020, 15:00
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie Nuda w łóżku

Do naszej sypialni wkradła sie rutyna, co moim zdaniem wpływa na mój związek negatywnie. W takiej sytuacji zastanawiałam sie nad zakupem kilku gadżetów erotycznych, jednak nie wiem co powie na to mój partner.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2020, 15:02
karolmis12 Mężczyzna karolmis12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 69
Domyślnie

Wiele par korzysta z zabawek erotycznych i nie rozumiem dlaczego Twój partner mógłby być niezadowolony. W naszym małżenstwie korzystamy i polecamy sprobowac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2020, 15:02
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Zapewne masz rację, po prostu się nad tym zastanawiam i nie wiem co myślec. Nie chce wywierac presji na mężu, a mam przeczucie że zabawki erotyczne mogłby nam pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-06-2020, 15:04
karolmis12 Mężczyzna karolmis12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 69
Domyślnie

Jeżeli jesteś zainteresowana tematem to wejdź na stronę https://xn--wiat-lunapleasurebeads-6de.pl/ i będziesz zadowolona. Polecam Ci skorzystac z ich skepu .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-06-2020, 21:07
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Ja z moim partnerem tez tak miałam ale od kiedy biorę antykoncepcję ,belarę stosuję to nie musimy stosować zadnych "zabawek" Po prostu terax jest inaczej. Mamy spontaniczny sex, gdyż ja praktycznie mogę mieć zawsze ochotę i nie martwię sie o to ze mogę zajść w ciąże, bo wiem że mam odpowiednie zabezpieczenie. U nas to chyba o to chodziło wcześniej. Bo bywało tak ze nie miałam ochoty na sex a teraz jest odwrotnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-07-2020, 23:02
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Nuda w łóżku może mieć różne przyczyny, a jedną z nich mogą być problemy z erekcją. Ważne jest aby na ten temat rozmawiać i przede wszystkim - coś w tym kierunku robić. Jeśli nie wiecie co, to na pewno ze strony: http://fryzjerpieskow.pl/ się dowiecie - polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-12-2021, 21:14
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

A lubicie koronkową bielizne? ja na https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny sporo zamawiam i bardzo lubię od nich zestawy, zresztą nie tylko w zestawach zamawiam bo osobno majteczki i biustonosze tez
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.