kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 08-05-2018, 15:03
sprawdzona sprawdzona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

Sama jestem w trakcie aranżacji mojej sypialni wraz z mężem. Bardzo liczy się dla nas wygoda i relaks po pracy, dlatego postawiliśmy na odpowiednie stelaże do łóżek, które zapewnią nam odpowiednią jakość snu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-05-2018, 10:13
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

Romantyczna sypialnia kojarzy mi się z bielą Pasuje do niej również biała toaletka: https://www.szynaka.pl/pl/selene-32 Sama posiadam taką w sypialni i eksperymentuję przy niej z makijażem

Ostatnio edytowane przez AgataNow : 10-05-2018 o 11:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-05-2018, 09:26
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

W jednym z postów jest wspomniane o stelażach do łóżek. Ale co jest warte łóżko bez odpowiedniego materaca. Dlatego zobaczcie tu http://www.new-yorker.pl/ Proponowane tu materace zapewniają odpowiednie podparcie dla ciała. Dzięki temu rano wstaje się wyspanym i wypoczętym. Nic nas nie boli, jak zdaża się to przy źle dobranym materacu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-05-2018, 10:04
expertka expertka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Numerem jeden w sypialni powinno być łóżko, bo to najważniejszy mebel. Łóżka tapicerowane koło mogę polecić z czystym sumienie. Wyglądają pięknie i są bardzo wygodne, wiem z doświadczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-05-2018, 21:22
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja mam taką dzięki stylowym dodatkom z Room99, pościele, narzuty,poduchy i parę innych rzeczy w nowoczesnym i unikalnym stylu idealnie wpasowały się w charakter sypialni i nadały jej ciepła i przytulności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-05-2018, 18:31
thorn21kr's Avatar
thorn21kr Mężczyzna thorn21kr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Bardzo przydatne info, dzięki wielkie Z całą pewnością przyda mi się to
__________________
Są rzeczy, własne czyny, po których nie można wrócić do siebie. Coś w człowieku umiera: zostaje wypalone, skauteryzowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-11-2018, 09:51
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Witam, chciałabym,aby moja sypialnia wyglądała pięknie i nastrojowo. Zbliżają się święta i chciałabym poczuć ich klimat, nawet kiedy odpoczywam. Zastanawiam się nad wyborem świątecznych dodatków i pościeli. Bardzo podobają mi się świąteczne komplety z home&you https://home-you.com/pl/sypialnia/na...-przescieradla co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-11-2018, 18:13
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Sypialnia to takie królestwo relaksu więc musi być klimatyczne. Zainwestujcie w duże, wygodne łóżko i jeśli jesteś kobietą to koniecznie w garderobę i toaletkę Ja niedawno wprowadziłam się do swojego mieszkania po remoncie. Starałam się aby moja sypialnia była oazą mojego relaksu i spokoju, ponieważ cały dzień pracuję i gdy wrócę potrzebuję chwili dla siebie. Wybrałam tak jak wspomniałam wygodne łóżko, toaletkę oraz klimatyczną lampę wiszącą ze sklepu https://kupujlampy.pl/3-lampy-wiszace. Tak na prawdę lampa spodobała mi się już przed wyborem innych elementów wyposażenie pokoju więc wszystko dostosowałam pod nią. Wybrałam lampkę w kształcie diamentu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-11-2018, 19:35
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja swoją sypialnię urządziłam z pomocną Room99. Pościele, narzuty, poduchy dekoracyjne i wiele innych- mam właśnie od nich. Produkty nowoczesne a przy tym stylowe i oryginalne. Dzięki nim moja sypialnia jest ciepła i przytulna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-12-2018, 17:29
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Z pewnością twoja sypialnia zyska, kiedy na ścianach zawiesisz stylowe,eleganckie fotografie,zdjęcia czy swoje własne prace malarskie oprawione w odpowiednie ramy lub antyramy.Taka dekoracja pasuje do każdego wnętrza. Warto sprawdzić ofertę sklepu oferującego ramy i antyramy na wymiar https://aluramy.pl/na-wymiar by móc wybrać,to,co nas interesuje i co sprawi,że w sypialni będziesz mogła wypocząć i odprężyć się.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.