kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-07-2015, 15:31
ozia006 ozia006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie Szkolenie - wyższy szczebel:-)

Witajcie, czy ktoś z Was orientuje się może, gdzie można zapisać się na szkolenie, ale szkolenia menedżerskie? Interesują mnie szkolenia zarówno dla najwyższego kierownictwa, jak i dla menedżerów średniego szczebla, którzy będą bezpośrednio odpowiedzialni za wspieranie pracy przeszkolonych pracowników. Wysyłamy w firmie ciągle nasze dziewczyny na szkolenia, więc może przyszła pora na edukacje dla wyższego poziomu, łącznie z nami:-) Wydaje mi się, że od czasu do czasu warto także w ten szczebel zainwestować:-) A jak wy myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-07-2015, 17:20
ogarniaczek ogarniaczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Oferty najlepiej wyszukiwać w internecie. Jest wiele firm, które oferują wyspecjalizowane szkolenia. Zarówno dla pojedynczych osób, jak i całych firm. Wystarczy wpisać interesującą nas tematykę i na pewno wyskoczy całą lista dostępnych szkoleń, które dodatkowo można dostosować do dziedziny, w której działa nasza firma. Szkolenie może dobyć się zarówno na wyjeździ, jak i w siedzibie firmy - pełna dowlonosć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-07-2015, 19:27
ozanna ozanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj, najlepiej będzie jeśli rozejrzysz za takimi szkoleniami przez internet. W internecie masz największą bazę informacji na temat szkoleń i wszystko możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb. Zawsze warto inwestować w szkolenia i w rozwój, bo niedługo te osoby z niższego szczebla mogą Was prześcignąć. I wtedy one będą szkoliły się na menadżerów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-07-2015, 13:50
bozii bozii is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Szkolenia są bardzo ważne na każdym szczeblu, tym bardziej, jeżeli chodzi o sferę menedżerską, gdzie standardy i wymagania w zasadzie zmieniają się co chwilę i warto być na bieżąco Poza tym dobry menedżer to pewny przepis na sukces firmy, ponieważ odpowiednio poprowadzi on firmę do sukcesu Szkoleń polecam poszukać ze środków unijnych może się uda Dla ułatwienia proponuję wejść sobie na te stronę: http://www.e-opex.pl/. Powodzenia:-)

Ostatnio edytowane przez bozii : 29-07-2015 o 19:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-07-2015, 14:03
jazefina jazefina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

jak mieszkasz w większym mieście to na pewno znajdziesz firmę która zajmuje się takimi szkoleniami. Musisz tylko troszkę czasu poświęcić aby znaleźć odpowiednią firmę. A może popytaj wśród znajomych czy w ich firmach nie było takiego zlecenia i nie mogą Ci coś polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-10-2015, 13:47
Peszka's Avatar
Peszka Peszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja także polecam firmę http://www.e-opex.pl. Nasz firma korzystała z ich usług i naprawdę nie mieliśmy się do czego przyczepić. My akurat korzystaliśmy z wdrożenia programu OpEx Six Sigma, ale firma ta w ofercie ma także inne propozycje, ma bardzo szeroką gamę produktów. Jeśli chodzi o sam proces wdrożenia to wszystko odbyło się w sposób komunikatywny, a wszelkie wątpliwości były rozwiewane na miejscu, bez żadnych nerwów czy wywracań oczami. Firma na wskroś profesjonalna i prawdziwy specjalista w swoim fachu, polecam także.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-11-2015, 18:22
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

My też mieliśmy takie szkolenia, ale w większości połączone z jakąś imprezą integracyjną. Przeważnie organizowali to ludzie z firmy http://trygon.pl, ale zdarzali się też inni. Wydaje mi się, że to była po prostu kwestia ceny albo oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-01-2016, 11:36
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

U nas też kiedyś były szkolenia połączone z imprezą integracyjną. Od jakiegoś czasu przeprowadzamy je w siedzibie firmy. Wczoraj bardzo dobre szkolenia komputerowe widziałam na http://heap.pl/szkolenia/ Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z tą firmą i zamówieniem kilku szkoleń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-02-2016, 10:08
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

U mnie w firmie ostatnio było szkolenie dla wybranych osób z budowania zespołu ale tylko dla wybranych osób. Miałam przyjemność być na takim spotkaniu które było organizowane przez zewnętrzną firmę http://www.intra-biznes.pl/efektywnosc-zespolu/ Specjalizują się oni w szkoleniu personelu i w swojej ofercie mają wiele różnorodnych szkoleń biznesowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-02-2016, 16:06
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Firm, które teraz organizują szkolenia jest naprawdę dużo. Nie wszystkie oferują szkolenia odpowiedniej jakości, więc zanim się na którąś zdecydujemy, warto poszukać opinii o nich.
Sama sprawdzam ostatnio, jak wypadają na tle innych różne szkolenia CIT. Póki co to wpadło mi w oko: www.wlr.com.pl/szkolenia,154-CIT.html , ale zanim cokolwiek zarezerwuję, na pewno jeszcze trochę poszukam. W takich sprawach nie powinno się spieszyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.