kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-01-2016, 16:00
kotka Mężczyzna kotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 1
Domyślnie

Wszystkie możliwe urządzenia jakie wymyślił człowiek znajdziesz w XXLgastro. Tu link
Wejdź to zrozumiesz o czym mówię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-04-2016, 10:45
PaulinaD's Avatar
PaulinaD PaulinaD is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 42
Domyślnie

Jeśli chodzi o gotowanie, to u mnie sprawdza się szybkowar - to szczelny garnek, który działa na zasadzie wzrostu ciśnienia. Tutaj kilka ważnych informacji na jego temat - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/k...-oka-1181.html Dosyć często zdarza mi się z niego korzystać, pamiętam go także z mojego dzieciństwa, kiedy to mama albo babcia przygotowywały w nim obiad. Wydaje mi się, że obecnie szybkowar jest mniej popularny, ale z tego co widzę to ta tendencja powoli się zmienia i coraz więcej osób przekonuje się, do tego, że szybkowar jest urządzeniem, które warto mieć w swojej kuchni .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-05-2019, 11:05
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Najlepsze są te takie roboty wielofunkcyjne i np thermomix. Parę miesięcy temu kupiłam sobie to urządzenie i jestem bardzo zadowolona bo już tyle czasu nie spędzam w kuchni. ;D Ostatnio robiłam placki ziemniaczane thermomix i wyszły przepysznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-05-2019, 13:13
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Nie ma nic lepszego do gotowania jak porządnej jakości garnki gerlach superior . Zakupiłam je sobie już jakiś czas temu i sprawdzają się u mnie doskonale. Nie dość, że dobrze się w nich gotuje to w dodatku wyglądają bardzo elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-05-2019, 14:09
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

Chyba najlepszy i najbardziej uniwersalny jest Thermomix. Praktycznie do wszystkiego można go używać. Ja w każdym razie go uwielbiam i ciesze się że dałam się namówić koleżance na pójście na prezentację tego sprzętu do Pani Justyny Ciesiun bo dzięki temu go kupiłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-05-2019, 11:45
Kapka90 Kapka90 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 60
Domyślnie

Niekiedy nie mamy czasu na gotowanie i chcemy z tego względu przyrządzić sobie coś na szybko. Dzięki takim urządzeniom jak opiekacze do kanapek, czy tostery https://duka.com/pl/agd/tostery możemy z powodzeniem sprawnie przygotować różne kanapki na ciepło. Takie jedzenie jest wg mnie doskonałą propozycją na śniadanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-07-2019, 11:33
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Fajnych ofert ze sprzętem kuchennym, czy też stricte przeznaczonym dla gastronomii na naszym rynku jest całkiem sporo. Moim zdaniem jednak na pewno na uwagę zasługuje https://sklep.technica.pl/lejki-nierdzewne . Stawiając bowiem na tą opcję tak naprawdę każdy lokal możemy urządzić kompleksowo, a co więcej w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możemy liczyć na życzliwość ze strony obsługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-07-2019, 20:38
Natalie7 Natalie7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Teraz na rynku rzeczywiście pojawiło się sporo takich urządzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-09-2019, 19:13
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał kazimierka
Chyba najlepszy i najbardziej uniwersalny jest Thermomix. Praktycznie do wszystkiego można go używać. Ja w każdym razie go uwielbiam i ciesze się że dałam się namówić koleżance na pójście na prezentację tego sprzętu do Pani Justyny Ciesiun bo dzięki temu go kupiłam

Jeśli w Kielcach to byłyśmy u tej samej osoby Sprzęt sprawdza się naprawdę wzorowo. I tak jak na początku byłam przekonana do zakupu na 70% powiedzmy, to już po prezentacji równa stówka. Też p. Justyna Ciesiun ciekawie takie prezentacje prowadzi. Mam numer 530701709, może ktoś z Kielc lub okolic to może śmiało dzwonić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-11-2019, 13:33
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Gotowanie to nie tylko dobre sprzety ale i porzadne produkty, jak np przyprawy. Co prawda teraz nietrudno je zakupic- jednak chocby patrząc na sól - na rynku mamy wiele takich produktow jednak sa rozne pod kątem jakości. Warto stawiac na sól z zaufanego źródła - firma Wejsspol oferuje sprzedaż soli kamiennej - ktora co ciekawsze jest bezglutenowa więc nie uczula. To dobre rozwiazanie zwlaszcza do gastronomii
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.