kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-01-2015, 16:10
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Facet numizmatyk

Jakie hobby mają wasi partnerzy?
Czy któryś z waszych interesuje się numizmatyką? Nie sądzicie, że to trochę niemęskie hobby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-01-2015, 12:08
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

A jakie hobby twoim zdaniem byłoby bardziej męskie? Może powinien zapuścić brodę i rąbać drzewo w kraciastej koszuli przez cały dzień?
A tak serio, dobrze, że facet ma hobby. Ja bym go jeszcze w tym wspierała, bo to znaczy, że się rozwija i poszerza swoje horyzonty.
Kup mu jakiś drobiazg, np. http://www.cezar24.pl/lupa-czytania-...wa-p-1061.html żeby pokazać, że podoba ci się to co robi.
Lupa to dobry pomysł na początek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-01-2015, 09:28
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Mój mężczyzna interesuje się akwarystyką i sportem . Raczej pospolite zainteresowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-12-2015, 13:32
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

numizmatyka to bardzo ciekawa dziedzina, ja osobiście nie znam nikogo kto by się tym interesował.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-12-2015, 10:07
partyna partyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 2
Domyślnie

Hmmm, wydaje mi się, że nie ma męskiego, ani damskiego hobby. Każdy się czymś interesuje i są to naprawdę różne zainteresowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-04-2018, 16:29
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Według mnie jest to bardzo fajne hobby i idealne właśnie dla panów. Takie hobby jest drogie jednak w przyszłości takie kolekcje mogą być sporo warte i zawsze mogą uratować w ciężkiej sytuacji. Jeżeli szukasz jakiś fajnych monet dla swojego faceta to zajrzyj sobie tutaj https://www.skarbnicanarodowa.pl/ bo mają zarówno złote jak i srebrne monety kolekcjonerskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-04-2018, 13:45
cukeirek32 Mężczyzna cukeirek32 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli facet ma takie hobby to ja bym mu nigdy nie przeszkadzał na miejscu kobiet

_____________________________________
Rozliczenie podatkowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-05-2018, 16:43
kinia kinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Skoro to interesuje Twojego faceta to nie powinnaś z tym nic zrobić, a tylko się cieszyć, że ma jakieś swoje zainteresowania i zajęcie wolnego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-07-2018, 22:35
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja absolutnie nie uważam, żeby było to niemęskie hobby. Wręcz przeciwnie, jest to bardzo rozwijająca pasja, kolekcjonując monety można sporo się dowiedzieć na przykład z historii. Ja na przykład podzielam pasję mojego mężczyzny, jeśli natomiast Wy czujecie się samotni z tym hobby, które jakby nie patrzeć - jest dość specyficzne, to z tego, co przeczytałam na http://www.skarbnicakrajowa.pl/ mozna poznać sporo osób podzielających takie zainteresowania w internecie. Kto wie, może nawet uda się w ten sposób znaleźć drugą połówkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-09-2018, 19:40
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Spory wybór monet znajdziecie również w ofercie https://www.metalmarket.eu/ . Warto przede wszystkim sprawdzić bestsellery - jako prezent dla numizmatyka, sprawdzą się zdecydowanie najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.