kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-11-2016, 12:50
sienna's Avatar
sienna sienna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał avocado
Akurat na tych zdjęciach żadnych różnic nie widzę ale może gdbym wiedziała co ta kobieta sobie robiłaby byłoby to bardziej jasne. Sama zastanawiam się nad jakimś zabiegiem na zmarszczki ale wolałabym coś jak najmniej inwazyjnego
mogę Ci powiedzieć co jest w klinice obok mnie bo ona podobno ma całkiem niezły wybór tych zabiegów. Jest na pewno jakiś peeling laserowy i laserowe usuwanie zmarszczek - myślę że i jedno i drugie sensowne. Poza tym jakieś takie zabiegi jak exilis elite albo trilipo maximus ale to Ci pewnie niewiele mówi więc nie będę Cię zarzucać obcymi nazwami. Zajrzyj sobie na stronę jakiejś dobrej kliniki którą masz w pobliżu i sobie poczytaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-11-2016, 10:54
avocado avocado is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał sienna
mogę Ci powiedzieć co jest w klinice obok mnie bo ona podobno ma całkiem niezły wybór tych zabiegów. Jest na pewno jakiś peeling laserowy i laserowe usuwanie zmarszczek - myślę że i jedno i drugie sensowne. Poza tym jakieś takie zabiegi jak exilis elite albo trilipo maximus ale to Ci pewnie niewiele mówi więc nie będę Cię zarzucać obcymi nazwami. Zajrzyj sobie na stronę jakiejś dobrej kliniki którą masz w pobliżu i sobie poczytaj
A gdzie jest ta Twoja klinika? Mają jakąś stronę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-11-2016, 11:37
sienna's Avatar
sienna sienna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 31
Domyślnie

to akurat kraków więc nie wiem czy Ci po drodze. Stronę masz tutaj. Każdy zabieg jest tam dokładnie opisany i mają też cennik więc w zasadzie wszystkie przydatne informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-11-2016, 11:56
Aganella Aganella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 5
Domyślnie

Peeling laserowy mnie kusi, ale jednak trochę się boję, ze coś nie wyjdzie. Może przesadzam, ale taką już mam naturę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-11-2016, 13:06
Marcelka1976 Marcelka1976 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 30
Domyślnie

Cześć, jeżeli chodzi o temat medycyny estetycznej to ja korzystam z usług http://bodycareclinic.pl w Katowicach. Kontakt mam z polecenia a wielkim plusem jest kompleksowość i indywidualne podejście do klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-11-2016, 08:07
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

A gdzie wykonujecie zabiegi? Znajoma bardzo polecała mi: http://lespa.pl/medycyna-estetyczna/ - może któraś kojarzy? Mają ciekawą ofertę i wiele nowoczesnych zabiegów, także chyba warto się skusić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-01-2017, 22:42
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja generalnie jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju zabiegów, które nie tylko sprawią, że poczujemy się lepiej, ale też będziemy wyglądać po prostu ładniej. Oczywiście nie dotyczy to wyłącznie twarzy, ale całego ciała. W końcu mamy dziś dostęp także do takich zabiegów jak chociażby rewitalizacja pochwy w http://cashmire.pl/oferta/ginekologi...lizacja-pochwy . Dzięki niemu bowiem każda kobieta na nowo może poczuć się piękną, a co więcej bez problemów będzie mogła na nowo cieszyć się życiem erotycznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-02-2017, 13:47
AlicjaR AlicjaR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 12
Domyślnie

Jeśli do zabiegów podchodzi się z głową to medycyna estetyczna naprawdę może pomóc potrzebującym. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana zabiegami z zakresu medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej to zachęcam do śledzenia na bieżąco tego bloga: https://beautyexpert.pl/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-03-2017, 09:44
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja ostatnio zdecydowałam się na wypełnianie kwasem hialuronianowym zmarszczek. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. Jest bezpieczny i nie wywołuje reakcji alergicznych, dlatego jest najczęściej stosowanym i najbardziej uniwersalnym wypełniaczem. Zabieg wykonałam w salonie: http://urodagrochowska.pl/
. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu, co przeszło moje oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-03-2017, 11:29
kalina11's Avatar
kalina11 kalina11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 44
Domyślnie

ja korzystam ale mądrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.