kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #361  
Stary 28-02-2023, 12:00
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

A ja z kolei mam takie pytanie, czy uważacie, że podawanie witaminy d dzieciom jest dobre czy nie? W sieci można przeczytać skrajne opinie na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #362  
Stary 28-02-2023, 19:13
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 212
Domyślnie

Każdy rodzic pragnie, by dziecko rozwijało się prawidłowo i było zdrowe. Aby stymulować rozwój malucha warto bawić się z nim w odpowiedni sposób, kupować interaktywne zabawki, czytać itp. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak zapewnić dziecku prawidłowy rozwój to zerknijcie na portal dla rodziców, na którym znajdziecie artykuły o rodzicielstwie. Warto korzystać z doświadczenia innych. Ja bardzo często czytam artykuły o wychowaniu i żywieniu dzieci. Sama mam trzylatka w domu i wiem, że bez porad i wskazówek cięzko byłoby mi wszystko ogarnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #363  
Stary 01-03-2023, 12:29
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Jakie jest najlepsze podawanie witaminy d ? Macie jakieś swoje sprawdzone produkty? Nie ukrywam, że dopiero interesują się podawaniem witamin D dziecku i mam nadzieję, że uda mi się uzyskać odpowiednie wskazówki. Za każde informacje i pomoc będę naprawdę wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #364  
Stary 02-03-2023, 15:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Moja siostra zawsze szukała niezapomnianych przygód, dlatego postanowiła skorzystać z usług Biura Turystyki Aktywnej https://www.kompas.pl/. Była bardzo zadowolona z organizacji obozu dla dzieci, w którym uczestniczył jej syn. Codziennie mieli wiele zajęć i atrakcji, takich jak wspinaczka, kajakarstwo czy gry terenowe. Teraz jej syn nie może się doczekać, aby pojechać na kolejny obóz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #365  
Stary 06-03-2023, 16:45
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Mnie zależy na tym, aby dziecko moje rozwijało swoje zainteresowania. Ja nie miałam takiej możliwość. Rodziców nie było stać, a my też żyjemy w innych czasach. Córka chce uczyć się gry na trąbce. Zapisała się na zajęcia, ja wypożyczyłam jej trąbkę z http://vibe.pl/ to wypożyczalnia instrumentów muzycznych. Chodzi na zajęcia i co tydzień widzę duże postępy.

Ostatnio edytowane przez noemi : 31-08-2023 o 12:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #366  
Stary 07-03-2023, 10:08
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Czy staracie się zapewnić odpowiedni rozwój dla swoich dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się wysłać moje dzieci na naukę pływania, dlatego skorzystałem z usług profesjonalnej szkoły nauki pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie - Nauka Pływania Dzieci . W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #367  
Stary 08-03-2023, 12:30
Geran Geran is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo przydatny temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #368  
Stary 21-03-2023, 15:28
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Najlepiej dziecko rozwija taki sport, jak zapasy czy też judo. To są sporty bardzo rozwijające.
____________________________________
Statystyka do pracy licencjackiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #369  
Stary 22-03-2023, 17:36
Kirana Kirana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Już niedługo ośmioklasiści staną przed nie lada wyzwaniem, mianowicie jak wybrać szkołę średnią. Wybór oczywiście nie jest prosty, ale w internecie jest sporo artykułów na ten temat, a jeden znajduje się pod tym adresem https://www.paulazielinska.pl/jak-wy...zkole-srednia/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #370  
Stary 23-03-2023, 10:07
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

rozwój dziecka jest bardzo ważny, zwłaszcza na etapie edukacyjnym. Wczesna edukacja i rozwój dziecka wpływają na wiele obszarów jego życia, w tym na zdrowie, sukces w szkole i przyszłość zawodową.
Wczesna edukacja, która rozpoczyna się od dzieciństwa, jest kluczowa dla rozwoju mózgu dziecka. Dzieci, które uczą się od najmłodszych lat, rozwijają swoje zdolności poznawcze, emocjonalne i społeczne. Dzięki temu łatwiej przyswajają wiedzę, są bardziej kreatywne i bardziej pewne siebie. w tym artykule https://www.edoor.edu.pl/jak-uczyc-s...-osmoklasistow możecie znaleźć ciekawe informacje, które pomogą w uczeniu sie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.