kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-04-2021, 07:50
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie jaka dieta pudełkowa?

Hej ;-) Moi drodzy możecie podzielić się namiarami na sprawdzone firmy cateringowe, które działają w Łodzi ? Przejrzałam już kilka ofert i póki co nie mam pojęcia co wybrać a wśród znajomych nie mam nikogo kto by z nich korzystał. Liczę na Waszą pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-04-2021, 11:31
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

a sprawdzałaś już ofertę VICTORY DIET? Jak nie to od siebie polecam. Jestem co prawda na ich diecie dopiero od 2 tygodni ale jest bardzo ok. Dania są smaczne, porcje duże, nie jestem głodna, nie podjadam czekolady ( moje uzależnienie ;p ). Na efekty wiadomo, trzeba poczekać dłużej ale jestem dobrej myśli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-04-2021, 16:08
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

też polecam victory diet mieszkam co prawda w Warszawie ale to na pewno ta sama firma bo słyszałam, ze od jakiegoś czasu działają też w Łodzi. Ja powiem tylko tyle - jem do syta, to co lubię a waga dziś, po 3 miesiącach, wskazuje 8 kg mniej. także nic więcej chyba nie trzeba dodawać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-04-2021, 07:58
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Moim zdaniem zdecydowanie warto decydować się na taką pudełkową dietę. Dzięki https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/pabianice nie tylko człowiek zdrowiej się odżywia, ale sporo czasu w ten sposób się zaoszczędza. Można sobie wszystko ustalić, dostawy, wybór odpowiedniej diety. Na fachową pomoc dietetyka również można liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-04-2021, 12:35
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 93
Domyślnie

Sam jestem zainteresowany takim rozwiązaniem!

---
Ortodonta Wilanów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-04-2021, 13:33
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Odnośnie diety pudełkowej którą można polecić to tutaj trzeba wymienić firmę SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-lublin Przede wszystkim firma cateringowa w przypadku której możecie liczyć na urozmaicone posiłki, świeże produkty, wszystko dokładnie policzone i oczywiście dostarczone terminowo prosto pod drzwi. Ja jeszcze się co do nich nie zawiodłam i duży plus za fajne fit desery na diecie Wege Fit
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2021, 13:25
Kasosia Kasosia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 97
Domyślnie

Ja zaczęłam swoją dietę w ostatni poniedziałek i trwała ona aż do wczoraj, kiedy moi znajomi wpadli z pyszniutką, ciepłą pizzą z pizzerii na krakowskich Grzegórzkach – grzech było się nie skusić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-05-2021, 15:12
bleuschke's Avatar
bleuschke bleuschke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie dieta pudełkowa jest dobra na start.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-05-2021, 14:41
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

dziękuje wszystkim za odpowiedzi przejrzałam wszystkie propozycje i zdecydowałam się na Victory Diet od poniedziałku dostaje już posiłki i powiem Wam szczerze, ze jestem zachwycona mam na wszystko czas, dania mi smakują, w ogóle nie czuję głodu czy chęci na słodkie. Podoba mi się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-12-2021, 08:09
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Nie wiem skąd jesteś, ale Hello Dieta działa w wielu miastach. Tutaj ich znajdziesz https://www.hellodieta.pl/. Mają w ofercie wiele diet, także diety ustalane indywidualnie. Współpracują z dietetykami, także wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane. Pysznie, zdrowo, z wysokiej jakości składników. To dokładnie to czego potrzebujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.