kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-04-2020, 13:25
maria maria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 6
Exclamation Nieplanowana ciąża

czy ciąża w zagranicznych państwach jest dozowlona? usuwanie ciąży czechy jest dopuszczalna.. Czy ktś wie w jakich krajach jeszcze?

Ostatnio edytowane przez maria : 15-04-2020 o 15:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-04-2020, 15:52
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

ciąża to chyba raczej wszędzie jest dozwolona, aborcja na pewno w większości krajów na świecie jest dozwolona, a u nas z tym jest różnie bo zależy kto ile ma kasy i jaki dostęp do lekarzy, Ogólnie lepiej się skutecznie zabezpieczać niż szukać pomocy gdziekolwiek. Ja mam tabletki vines i jak dotąd mnie one nie zawiodły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2020, 11:20
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Cześć Dobrze, że poruszyłaś ten temat - myślę, że wielu kobietom to pomoże w podjęciu trudnej decyzji. Jeśli natomiast chodzi o tabetki poronne to gdzie najlepiej je kupić online? Niestety przez obecną sytuację w kraju i pandemię wirusa, nie mogę wybrać się do swojego lekarza... Zamówilam kurację tabletek poronnych na tabletka-poronna.pl ale przesyłka do mnie nie doszła, nie mam też żadnego kontaktu z firmą, a nie mogę dłużej czekać..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-01-2021, 20:06
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale przecież podstawą dla Was powinno być zorientowanie się w tym, w jaki sposób najlepiej przygotować się do ciąży. W https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/fa...dzenia-w-ciaze znajdziecie więcej rzetelnych informacji na temat zachodzenia w ciążę. To bardzo ważna rzecz, pomyślcie nad tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-02-2021, 13:49
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Na pewno warto wykonać badanie prenatalne aby wiedzieć czy dziecko nie jest obciążone żadnymi chorobami genetycznymi. A takie badania najlepiej wykonuje dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, przyjmuje w Gyncentrum na ul. Kozielewskiego W Częstochowie, warto jej zaufać bo zna sie na rzeczy i profesjonalnie wykonuje każde badania z wielkim zaangażowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-03-2021, 11:45
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Najlepszym sposobem na uniknięcie nieplanowanej ciąży jest stosowanie hormonalnej antykoncepcji. Mogę coś na ten temat powiedzieć bo od kilku lat stosuję niskodawkowe tabletki vines i nie zaliczyłam nigdy wpadki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-05-2021, 21:55
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Nie zawsze ciąża jest planowana, takie życie Ale to też przecież cud i należy się cieszyć. Trzeba też oczywiście pomyśleć o zdrowiu dziecka, po 10 tygodniu ciąży można już wykonać test prenatalny o wysokiej czułości, który służy do wykrywania chorób genetycznych płodu https://badanienifty.pl/ . Jest wykonywany z krwi matki, dzięki czemu nie ryzykujemy poronieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-06-2021, 13:07
hfranecki's Avatar
hfranecki hfranecki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem czy umiałabym sobie poradzić ze stratą dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-07-2021, 08:16
kiksi kiksi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał enigma
Najlepszym sposobem na uniknięcie nieplanowanej ciąży jest stosowanie hormonalnej antykoncepcji. Mogę coś na ten temat powiedzieć bo od kilku lat stosuję niskodawkowe tabletki vines i nie zaliczyłam nigdy wpadki


to nic tylko się cieszyć
___________
mizoprostol
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-09-2021, 15:35
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Nie zdecydowałabym się na urodzenie dziecka z wpadki. Każda kobieta ma prawo decydować o swoim ciele. W Czechach to rozumieją, tam aborcja jest legalna. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy polecam odwiedzić stronę https://aborcja.cz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.