kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2015, 12:12
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Łojotokowe zapalenie skory. Jak to leczyć

Mam problem z łojotokowym zapaleniem skóry. Męczę się z tym już od sierpnia 2011r. Zaczęło się to od głupiego szamponu Fructis . Do dziś żałuję tego że go użyłam..
Byłam u dermatologa,ale z racji tego iż,jego zalecenia nic mi nie pomagały,zrezygnowałam z tego. Czekam na przypływ gotówki i zapisze się prywanie.
Używałam już dosłownie wszystkiego,ale nic nie pomaga..Jeszcze masakrycznie wypadają mi włosy,strasznie się przeżadziły...
Co robic?!
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-11-2015, 13:56
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Ojoj to bardzo długo się leczysz. Powiem Ci, ze sama od jakiegoś czasu nie stosuję szamponów z drogerii. Również zauważyłam,ze wysuszaly skórę głowy oraz powodowały u mnie łojotok. Czy próbowałaś już może szamponów na basie solanki siarczkowej? Są bardzo skuteczne oraz co najważniejsze nie wysuszają skóry głowy tak więc są bezpieczne i możesz je sobie spokojnie stosowac jeśli masz łojotok. Polecam zajrzeć sobie jeszcze tutaj:
http://sulphur.com.pl/problem/lojoto...palenie-skory/
Możesz sobie na stronie poczytać trochę więcej o dolegliwości oraz o sposobach na leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-05-2023, 18:36
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

W przypadku problemów z łojotokowym zapaleniem skóry głowy warto przede wszystkim korzystać ze skutecznych szamponów oraz emulsji, które skutecznie łagodzą objawy i jednocześnie będzie kompleksową pielęgnację bez ryzyka wystąpienia alergii i podrażnień. Możesz zajrzeć na https://verdelab.pl/produkt/seborh-zestaw/ gdzie znajdziesz bardzo skuteczny zestaw Seborh i koniecznie daj znać jak to wszystko ostatecznie wychodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.