kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-11-2018, 11:23
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie Biokominek

Hej, dziewczyny czy ma któraś z Was biokominek w domu lub mieszkaniu i mogłaby powiedzieć jak się sprawdza? Mi bardzo się podobają, ale mój mąż nie jest do końca przekonany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-11-2018, 07:57
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Ja mam biokominek od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Zawsze marzyłam o tradycyjnym kominku, ale niestety nie mieliśmy takiej możliwości. Ale muszę przyznać, że biokominek idealnie mu dorównuje. Stwarza niesamowitą imitację, a jak pięknie się prezentuje. Zajrzyj sobie do Galerii Kominków. Mają bardzo dużo przeróżnych kolekcji biokominków, więc z pewnością coś wybierzesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-12-2018, 11:01
damian4436767g Mężczyzna damian4436767g is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Taki kominek na pewno jest bardzo ładny. Tak uważam i takie jest moje zdanie.
__________________
firma budowlana warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-04-2020, 12:01
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Skoro jesteśmy przy temacie biokominków to podejrzewam, że kilka osób może zainteresować temat jakim jest odpowiedni płyn do biokominka. Ja przykładowo swój zawsze zamawiam od producenta, u którego kupiłam kominek. Mowa konkretnie o tym produkcie: https://kratki.com/sklep/pl/produkt/...do-biokominkow i powiem Wam, że co do jego działania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo jest przystępny cenowo i wydajny. Także jeśli akurat rozglądacie się za konkretnym produktem tego typu to szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-04-2020, 13:01
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Na kominek od https://www.defrohome.pl/ zdecydowałam się sama, bo miałam projekt wnętrza i musiałam znaleźć, coś co się idealnie dopasuje Wybór padł na model Prima SM T G, ze względu na to, że ma z jednej strony szklane drzwiczki, a tylko ścianka jest szklana. Daje to fajny efekt kominka, otwartego z dwóch stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-08-2020, 12:29
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Moim zdaniem jak kominek to tylko taki z prawdziwego zdarzenia. To jest dopiero klimat jak możesz sobie w nim napalić. I nie ma co się obawiać kurzu, pyłu itp. Jak dobrej jakości kominek i dobrze zamontowany to tego w ogóle nie ma. Tutaj zobaczcie drzwiczki do kominka otwartego najlepszego z producentów. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-09-2020, 12:33
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja tam mam kominek na klasyczne drewno. Nie zastanawiałam się nawet nad opcją biokominka, bo jak kupowałam swój dom, to ten kominek już w nim był. Ale jestem zadowolona! Problemem może być co prawda znalezienie dobrego składu, w którym można zamówić drewno opałowe (ja akurat skorzystam z http://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl/oferujemy/drewno/ ) ale to dosłownie niuans. Jednak posiadanie kominka w domu to prawdziwy luksus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-02-2021, 16:32
elarkin elarkin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Dobrym wyborem może być także biokominek z tablicą BOARD https://www.ergoexpert.pl/biokominek...metal-2-kolory, po której można pisać. Tego rodzaju kominek nie wymaga specjalnej instalacji kominowej, jest więc rozwiązaniem mobilnym, które gwarantuje, że wytwarzane podczas spalania ciepło pozostaje w pomieszczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-03-2021, 08:25
amante's Avatar
amante amante is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 4
Domyślnie

Kominki opalane biopaliwem są stosunkowo nowe na polskim rynku. Biokominki są alternatywnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby cieszyć się ciepłem i blaskiem ognia mimo braku w mieszkaniu instalacji kominowej. Moim zdaniem warto posiadać w domu ten rodzaj kominka http://bolec.info/informacje/dlaczeg...nek-26463.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-03-2021, 22:50
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

też chcę mieć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.