kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-05-2015, 11:45
Ultravickie2050 Ultravickie2050 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 13
Domyślnie Moda z internetu

Sklep internetowy z sukienkami poszukiwany! Niebawem wybieram się na wielką rodzinną imprezę - rocznica ślubu dziadków, mnóstwo gości, elegancka restauracja. Nie mam stroju na tą wyjątkową okoliczność, a chciałabym wyglądać modnie i odpowiednio do sytuacji. Szukam zatem sukienki, ale w sieciówkach w moim mieście królują powoli lekkie, letnie sukienki z przewiewnych materiałów, a chyba szukam czegoś bardziej eleganckiego. Znacie jakieś sprawdzone sklepy online? Gdzie znajdę duży wybór fajnych sukienek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-05-2015, 15:11
werawro86 werawro86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Teraz w sumie same przewiewne sukienki, bo lato idzie, więc nie dziwota, że są takie sukieneczki Ja osobiście też szukam sukienki mam za niedługo komunie mojego kuzyna i też bym chciała ładnie wyglądać trochę przeglądam tych stron, bo wybór jest naprawdę ogromny. Ostatnio przeglądałam stronę internetową http://yups.pl/spodnica tam masz pełen wybór sukienek na karnawał na poważne imprezy może też coś znajdziesz tak jak ja. Powodzenia.

Ostatnio edytowane przez werawro86 : 10-06-2015 o 11:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-05-2015, 21:11
igax igax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Możesz się wybrać do sklepów z sukniami wieczorowymi, gdzie z pewnością znajdziesz jakąś ładną i stonowaną sukienkę, na taką okazję. W sieciówkach faktycznie już coraz mniej normalnych sukienek, a w przewadze są plażówki i sukienki typowo na lato. W internecie też jest spory wybór, na przykład na stronach z sukienkami weselnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-05-2015, 21:07
Ultravickie2050 Ultravickie2050 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 13
Domyślnie

O, z tymi sukienkami weselnymi to nie pomyślałam. Szafomanię zaznaczam do przeglądnięcia, bo brzmi sensownie. Ma być elegancko i tyle, to mój jedyny wymóg, jak jeszcze uda się znaleźć coś w korzystnej cenie to będzie idealnie. Jeszcze jedna kwestia - jakie sukienki są teraz modne na takie uroczystości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-05-2015, 11:31
PAGEPOL1417 Mężczyzna PAGEPOL1417 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ultravickie2050
O, z tymi sukienkami weselnymi to nie pomyślałam. Szafomanię zaznaczam do przeglądnięcia, bo brzmi sensownie. Ma być elegancko i tyle, to mój jedyny wymóg, jak jeszcze uda się znaleźć coś w korzystnej cenie to będzie idealnie. Jeszcze jedna kwestia - jakie sukienki są teraz modne na takie uroczystości?
Moim zdaniem modne są i zawsze będą tzw małe czarne, według mnie jest to najbardziej fajna i uniwersalna opcja, która w zasadzie pasuje na każdą okazję, a poza tym taką małą czarną kupisz w zasadzie wszędzie bez wydawania na nią majątku, dlatego warto się moim zdaniem zastanowić nad taką opcją spokojnie polecam zakupy w sieci w outletach, bo sama z nich korzystam i można naprawdę sporo zaoszczędzić i wyglądać szałowo za małe pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2015, 12:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

Jeżeli moda z Internetu to polecić Wam mogę fajny sklepi z torebkami. Chodzi mi o tę stronę internetową http://www.tuffi.pl/torebki_damskie/...07-czarna.html . Ja właśnie zamówiłam swojej mamie na dzień matki taką torebkę i myślę, że będzie z niej bardzo zadowolona. Na pewno się przyda. Zresztą, której z nas by się taka nie przydała? Ogólnie asortyment tego sklepu jest potężny i może każda z Was coś znajdzie co będzie Wam pasowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-05-2015, 08:16
klubka klubka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Z internetem to ciężko jak dla mnie bez przymiarki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2015, 15:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Wystarczy się zmierzyć i porównać swoje wymiary z opisanymi w tabeli na stronie sprzedawcy. Ja zawsze tak robię. W ten sposób kupiłam w sieci wiele sukienek Mango i nigdy nie były za duże, czy za małe. Zakupy przez internet dają mi możliwość noszenia odzieży innej niż ta z popularnych sieciówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-10-2015, 17:02
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu śledzę blogi modowe i to z nich staram się czerpać inspirację. Trzeba jednak znać umiar i być przede wszystkim sobą Ja na chwilę obecna szukam idealnego dla siebie makijażu. mam już odpowiednio dobrane kosmetyki. Musiałabym jeszcze zamówić pędzle do makijażu z drogerii internetowej - http://puderek.com.pl/25_hakuro Na razie mam tylko pedzel do różu, który nie sprawdza się za dobrze;/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-10-2015, 07:15
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Cześć, skoro temat jest o modzie w internecie pomyślałam że może pomogłybyście w wyborze jakiś okularów słonecznych. Za niedługo jadę na wakacje i chciałabym kupić sobie jakieś fajne. Może znacie jakieś salony we Wrocławiu? Ostatnio byłam w tym http://www.uniqueboutique.pl/9-kategorie/14-nasz-salon może ktoś wie czy jest godny polecenia bo żaden znajomy nie był.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.