kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2021, 13:04
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie Psycholog poszukiwany!

Hej! W końcu odważyłam się na zmierzenie się ze swoją przeszłością i pilnie poszukuję dobrego psychologa z Warszawy. Możecie mi kogos polecić? Z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2021, 14:18
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja uczęszczam na terapię do psychologa w Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Może spróbuj się tam umówić? Z tego co wiem nie trzeba długo czekac na termin. Ja jestem bardzo zadowolona z mojej terapeutki i efektów jakie przynosi terapia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-10-2021, 21:33
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Super, że chcesz iść na terapię! Ja swoją zakończyłam w maju Wybrałam psychologa z Centrum Terapii Promitis. Przez jakiś czas też chodziłam tam do psychiatry i też byłam zadowolona. Promitis ma wykwalifikowana kadrę z doświadczeniem. Podejście do pacjenta jest tam bardzo dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-10-2021, 16:26
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Polecam Centrum Terapii Promitis. Chodziłam tam na terapię co wtorek przez rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-10-2021, 22:13
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi! Jesteście niezastąpione! Jutro będę dzwonić do Promitis i umówię się na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-11-2021, 08:42
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

W Warszawie jakby ktoś potrzebował tego rodzaju pomocy, to moge polecic https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/psychiatra/ Ja tam od pewnego czasu chodzę i bardzo zadowolona z efektów terapii jestem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-11-2021, 12:39
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Wszytko zależy od tego, jakiego specjalisty potrzebujesz. Mój brat ostatnio zdecydował się nareszcie na terapię uzależnienia od alkoholu. Od dwóch lat problem ciągle się pogłębiał, a ani ja, ani mama nie mogłyśmy go przekonać. Dopiero jego kobieta jakoś z nim porozmawiała i dotarło, że potrzebuje specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-11-2021, 01:16
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Co do psychoterapii to u mnie się sprawdza, jestem bardzo zadowolona z efektów, leczę depresję i mogę zdecydowanie powiedzieć, że jestem już na dobrej drodze. Także jeśli szukacie sprawdzonego psychoterapeuty w Rzeszowie to skierujcie się do Centrum Terapii Rodzin Dialog https://dialog.rzeszow.pl/oferta/psychoterapeuta/ To miejsce, gdzie ja chodzę na terapię i które jak najlepiej oceniam za pełen profesjonalizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-11-2021, 22:03
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja od początku listopada chodze na terapię do Centrum Terapii Promitis. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Chyba lepiej nie mogłam wybrać. Mam za sobą już trzy wizyty i czuję się trochę lepiej. Wiem, ze jeszcze długa droga przede mną, ale myślę, że będzie dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-11-2021, 22:05
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

Bardzo współczuję. Po ciężkich przeżyciach wiele osób ma załamanie nerwowe. Najwazniejsze, że tata ma w was wsparcie i że szukacie dla niego pomocy. Ja korzystam z pomocy psychologa z Centrum Terapii Promitis. Bardzo sobie chwalę ta placówkę. Myślę, ze będą w stanie pomóc twojemu tacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.