kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 23-05-2022, 10:19
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 273
Domyślnie

Jeśli ktoś z Was tutaj prowadzi swój biznes w sieci, jakiś sklep czy coś to zachęcam do przeprowadzenia audytu swojej strony Brzmi groźnie a okazuje się bardzo pomocne. Wiecie czym wgl jest AUDYT i po co się go robi? Z polskiego na polskie fajnie wytłumaczyli to tutaj na tym blogu https://advist.pl/audyt-strony-internetowej/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 23-05-2022, 21:22
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

U mnie na początku była ocena ryzyka zawodowego we Wrocławiu. Chciałam wiedzieć, czy moja firma ma rację bytu na rynku, który jest już konkretnie nasycony. Okazało się, że klienci ciągle nie są do końca zadowoleni z usług, które są im oferowane, więc ja stworzyłam markę premium, która odpowiada na ich wszystkie potrzeby.

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 02-06-2022 o 15:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-05-2022, 18:39
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Cześć. Przyznam szczerze, że jestem ogromną zwolenniczką pracy zdalnej, więc gdy tylko mam taką możliwość, z chęcią zostaję w domu. Moja firma niedawno wprowadziła bardzo ciekawe rozwiązania w tym zakresie, mianowicie mówię o hybrydowy model pracy w talent place . Jeżeli nie wiecie na czym to polega, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę talentplace.pl i przeczytajcie sobie dostępny tam artykuł. Myślę że zaciekawi was on.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 27-05-2022, 22:47
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeśli ktoś zakłada firmę to raczej rezygnuje z etatu i skupia się na rozwoju biznesu. Jak wiadomo nie jest to łatwe, ale na pewno warto . Z mojej strony polecam korzystać z różnorodnych analiz biznesowych typu https://astrafox.pl/tableau-business-intelligence/ , ponieważ one bardzo pomagają podczas prowadzenia biznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 28-05-2022, 07:53
hadenso Mężczyzna hadenso is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 7
Domyślnie

Szczerze mówiac to nadal warto jest korzystać z ofert takich agencji jak ta https://www.jobspol.com/ i pozyskiwać do swojej firmy najlepszych pracowników z Ukrainy. Na ten moment jest ich wielu w Polsce więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 31-05-2022, 12:03
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Pandemia zmusiła niejedną firmę do przejścia z pracy stacjonarnej na pracę zdalną. Niektórym to ułatwiło system pracy, a nie którym nie. Jednak mimo pracy z domu pracownicy musieli mieć ze sobą jaki i z szefostwem bieżący kontakt . Do tego przyszło z pomocą kilka aplikacji. Nasza firma do takich spotkań on-line korzystała zazwyczaj z aplikacji Zoom. Według mnie bardzo się sprawdziła i zostanie w naszej firmie na dłużej. Tutaj można o niej poczytać https://leadership-center.pl/blog/zoom/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 16-06-2022, 10:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jeśli poszukujecie do pracy specjalistów z zakresu transportu, spedycji czy logistyki to warto podjąć współpracę z agencją https://hrk.pl/pl/logistics-purchasing . Każdy właściciel firmy ma świadomość jak ciężko jest czasami znaleźć właściwego pracownika. Firma HRK doskonale zna rynek pracodawców i kandydatów oraz posiada własną bazę danych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 16-06-2022, 13:44
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Jakie macie zdanie na temat pracy tymczasowej. Raz na jakiś czas w zależności od sezonu w firmie mamy więcej pracy i zastanawiam sie nad tym, czy na ten okres nie zatrudnić więcej pracowników za pośrednictwem agencji pracy. Czy ktoś z Was współpracował z tą agencją https://grupaprogres.pl/praca-tymczasowa-mozliwosci/ ? Zależy mi na tym, aby firma pozyskała dla nas pracowitych i uczciwych pracowników mimo tymczasowego zatrudnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 30-09-2022, 22:08
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Jak zauważyłam bardzo często się inwestuje we własny biznes i to dobra rzecz. Gorzej jest w momencie kiedy pomysł nie wypala, a długi zostają. Dlatego, że w dużej większość na to wszystko bierze sie pożyczkę - często bardzo duże kwoty. Często mówi się w takiej sytuacji, że konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Łódź jest pomocna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 22-11-2022, 08:50
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Praca w Częstochowie i to od zaraz? Tylko na Fachpracy! i dlatego zdecydowanie polecam sprawdzić, ponieważ możliwości naprawdę nie brakuje. Jak będziecie mogli się z resztą sami przekonać wiele firm szuka specjalistów i fachowców z doświadczeniem na których zapotrzebowanie nadal jest bardzo wysokie. Mam nadzieję, że jak już uda sie znaleźć nową lepszą pracę to oczywiście się swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie podzielicie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.